Період осені та зими стають часом ослаблення імунітету. Це приваблює віруси й бактерії, які користуються занепадом імунної системи. В більшості випадків гострі респіраторні захворювання викликані саме вірусами. Перемогти їх можна за допомогою противірусних препаратів, які ви знайдете за посиланням https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/protivovirusnyie у МІС Аптека 9-1-1. Проте що з доступної інформації є міфом та може вам нашкодити?

Без противірусних препаратів або антибіотиків не можна одужати

Насправді першим, хто вступає в боротьбу з вірусами, стає організм. Імунна система здатна впоратися з деякими сезонними хворобами за умови спокою. Щоб самостійно побороти віруси, ви маєте:

  • мінімально навантажувати свій організм;
  • пити більше води й чаю (можна на травах);
  • зменшувати взагалі кількість стресів.

Імунна система має великий ресурс для того, щоб впоратися з вірусами. Головне — не займатися самолікуванням. Коли ви відчуваєте слабкість, біль у горлі, нежить, звертайтеся до лікаря.

Все можна вилікувати противірусними засобами

Противірусні ліки — це не панацея від ста захворювань. Вони допомагають у боротьбі лише з тими хворобами, які викликано вірусами. Серед них:

  • грип А і В;
  • гепатит;
  • герпес;
  • папілома тощо.

Близько 10% гострих респіраторних захворювань, таких як тонзиліт, менінгіт, ангіна, викликано бактеріями. В цьому випадку для лікування використовують антибіотики.

Противірусні препарати здатні захистити від застуди

Часто при самолікуванні противірусні засоби не дають ефекту, коли ви хворієте на ГРВІ. Доказова база випробувань цих ліків не містить інформації про те, що вони можуть реально впливати на застуду. Набагато кращу ефективність вони демонструють при грипі типу А або гепатиті.

У питанні з гострими респіраторними інфекціями схема лікування має бути індивідуальною. Через це треба спочатку здати загальний аналіз крові. Саме він допоможе виявити збудника хвороби, на який потім треба впливати ліками.