Задоволення, яке ви отримуєте від куріння кальяну, сигарет, самокруток або сигар, безпосередньо залежить від якості тютюнової суміші. Але навіть найнасиченіший та глибокий смак може бути безнадійно зіпсований кислими або гіркими нотами. Вони часто з'являються в разі неправильного зберігання або пакування продукту, а також через інші причин, про які ми розповімо в нашій статті.

Причини появи неприємного посмаку після паління

До найпоширеніших проблем можна віднести:

  • неправильне пакування, що призвело до псування продукції;
  • брак умов, необхідних для тривалого зберігання;
  • помилки, допущені споживачем під час куріння.

Останній пункт зустрічається досить часто, тому почнемо з нього. Наприклад, якщо ви полюбляєте сигари, то маєте знати, що їх розкурюють лише три рази. Інакше тютюновий виріб змінює свої властивості, що призводить до появи кислого або гіркого посмаку.

Також під час куріння не треба поспішати, оскільки через часті затяжки водяна пара не встигне виходити назовні, що загрожує появою неприємного смаку.

Найважливішу роль відіграють пакування та спосіб зберігання тютюну і тютюнових виробів. Зазвичай виробник добре розуміється на особливостях своєї продукції та підбирає для неї спеціальні матеріали, що створюють оптимальні умови, зокрема, правильно регулюють вологу. Надлишок вологи часто призводить до того, що тютюн починає псуватися. Унаслідок цього продукт погано горить, а аромат диму стає гірким.

У разі нестачі вологи тютюн набуває кислуватого смаку, що може швидко відбити будь-яке задоволення під час куріння. Листя висихає, стає ламким та крихким, легко перетворюється на потерть навіть від легкого дотику.

У фабричній упаковці будь-яка продукція може зберігатися тривалий час, але потім тютюнові вироби або тютюн треба викурити в певний термін. Насамперед це стосується сигар. Для них оптимальним варіантом є герметична тара або г'юмідор — скринька, де підтримується потрібний рівень вологості (на рівні 68-72%). Його можна купити в магазині або виготовити самостійно.

У домашніх умовах тютюн також зберігається у:

  • пластиковій місткості;
  • скляній банці;
  • керамічній посудині.

Враховуйте, що тара має бути волого- та світлонепроникною, не дозволяйте тютюну пересихати й активно вбирати сторонні запахи.

Широкий асортимент тютюнової продукції, доступні ціни, швидка обробка замовлень та доставка товарів по всій території України — усе це пропонує онлайн-магазин Sigarety Shop. У нас ви можете вибрати та купити сигарети оптом від популярних торгових марок: Lucky Strike, Winston, Camel, L&M, Rothmans, Marlboro, Bond Street тощо.

У каталозі ви знайдете тютюнову продукцію на будь-який смак — від економ- до преміумкласу, різного формату та з різною міцністю.

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками й пропонуємо оригінальні сигарети фабричного виробництва. До інших переваг співпраці з нами можна віднести:

  • оформлення оптових партій різного розміру: дрібних, середніх та великих;
  • швидка організація регулярних поставок;
  • можливість відправити замовлення післяплатою.

Магазин Sigarety Shop поважає інтереси своїх покупців та гарантує високу якість усієї продукції, представленої на сайті.