Найближчим часом вам потрібно терміново відвідати столицю нашої країни місто Київ? Маєте особисті справи чи може їдете сюди по роботі? Незалежно від того, якою саме є мета вашої поїздки, а також наскільки саме довго вона триватиме, запрошуємо познайомитися з Адажіо, найкращим комфортабельним та недорогим хостелом у Києві. Це чудове місце розташоване всього за 20 хвилин від центру міста (якщо їхати на метро).

Основні переваги хостелу Адажіо

Перш за все хочемо відзначити, що Адажіо – найкращий хостел у Києві з відмінними цінами та сервісом на високому рівні. Спеціально для кожного гостя цього закладу тут створено чудовий простір для відпочинку та життя. Зокрема повною мірою насолодитися відпочинком та комфортним сном у нічний час доби допоможуть високої якості ліжка з ортопедичними матрацами. Втамувати голод завжди можливо на затишній кухні, де є все необхідне для швидкого приготування їжі.

Крім того, в закладі всім гостям доступна можливість скористатися власною пральнею. Серед інших переваг хостелу окремо хочемо відзначити наступні:

  • зручне місце розташування та крокова доступність хостелу від метро звідки, до речі, можна добратися не лише в центр міста, але й будь-яку іншу точку Києва;
  • безплатний інтернет;
  • домашня обстановка;
  • приємні ціни;
  • безплатний паркінг;
  • безпосередня близькість закладу до торгового центру, ТРЦ, кінотеатрів з розважаннями центрами, що аж ніяк не дозволить нудьгувати нікому;
  • наявність окремих кімнат з євроремонтом на 1/2/4/6 місць;
  • можливість оселитися в окремому блоці капсульних номерів.

Ну і звісно ж не можна не згадати про справді доступні та більш ніж приємні ціни за ночівлю. Так, саме зараз в хостелі діє чудова акція, а саме вартість проживання в хостелі на одну людину становить всього лише від 100 гривень, в той час, як проживання в окремих капсульних номерах вартує всього лишень 300 гривень за одну добу. Для гостей закладу, котрі вирішили проживати тут довгостроково, кожного понеділка та помісячно в закладі пропонують знижки до 70%. Також є можливість отримання гарних знижок для груп.

Раптом у вас залишилися запитання або ж ви хочете забронювати номер та бажаєте трохи детальніше обговорити умови, до вашої уваги контакти хостела, що розташовані на офіційному інтернет сайті закладу в однойменному розділі «Контакти». Бажаємо вам гарного та корисного відпочинку!