Як тебе не любити, Києве мій?! Столиця України - не лише діловий осередок нашої держави, а й чудове місце для відпочинку. Дістатись сюди можна вигідно, якщо завчасно купити залізничні квитки. А замовлення залізничних квитків до Києва через «Є-квиток» зекономить вам ще й купу часу, але про це далі.

Гості столиці найчастіше приділяють увагу Майдану та Хрещатику, гуляють Андріївським узвозом та чисельними торгівельно-розважальними центрами. Проте якщо традиційні маршрути вам вже відомі, й душа бажає нових вражень, маємо добірку свіжих ідей:

  • Києво-Печерська Лавра

Про гігантське місто в місті чули всі, однак не кожен в ньому бував. А варто! Старовинні ікони та древні печери, що пам‘ятають Русь ще до хрещення князем Володимиром… Це не просто релігійна споруда, а диво архітектури диво, подивитись на яке приїжджають туристи з усього світу.

  • Володимирська гірка

Одна з наймальовничіших принад столиці розташувалось на схилах Дніпра, й тому місцеві краєвиди не залишать нікого байдужим. Обов‘язково зробіть еффектне селфі на пішохідному мосту та покатайтесь на єдиному в Україні фунікулері!

  • Воздвиженка

Сьогодні цей район набув популярності як локація для стильних, небанальних фотосесій та улюблене місце представників креативних професій. Також на вас чекають стильні кафе, оригінальні бари, модні бутіки та мистецькі галереї, де регулярно проводяться виставки та міжнародні фестивалі.

  • Будинок з химерами

Київ оповитий легендами, й, гуляючи біля Будинку з химерами, мимохіть починаєш в них вірити. Диковинні прикраси споруди можна розглядати годинами, кожного разу видивляючись щось нове, особливе. Бажаючі потрапити всередину будівлі на екскурсію мають подбати про бронь місця заздалегідь - черга на вхід зазвичай 2-3 місяці!

  • Миколаївський костел

Цей витвір архітектора Городецького - найвідоміша готична споруда Києва. При нагоді зайдіть сюди як в храм чи на концерт в Залу органної та камерної музики: особлива атмосфера гарантована. А якщо не пощастить з погодою, не змінюйте планів! В хмарну днину чи під пеленою дощу костел виглядає навіть ефектніше.

  • Русанівські фонтани

Ближче до вечора прогуляйтесь вздовж Русанівського каналу, що на Лівому березі. Свіже повітря, сучасна набережна й світло-музичне шоу 15 фонтанів, що б‘ють гейзерами на висоту 30 метрів, подарують приємні спогади про відпочинок.

  • Ботанічний сад ім. Гришка

Можете не тямити в рослинах, та це не завадить вам отримати насолоду від прогулянок чудовим парком. Чимала територія розділена на зони, де можна побачити квіти, трави й дерева з різних регіонів України та світу.

Відвідати Київ - то завжди гарна ідея, тим паче, що купити залізничний квиток онлайн можна у Національного оператора залізничних квитків «Є-квиток». Варто лише обрати станцію відправлення та прибуття, дату подорожі й ввести дані пасажирів. «Е-квиток» здійснює пошук залізничних квитків, оформлення проїзних документів швидко та безпечно за допомогою банківських карток.

З «Є-квиток» витрачайте час не на черги, а на прогулянки новими містами!