Останнім часом на сучасному ринку до уваги споживачів є дуже багато різних будівельних технологій. Правда поки одні будівельні технології зникають практично відразу після своєї раптової появи так і не виправдавши надій своїх розробників, інші відмінно приживаються і служать довго. І справа тут не тільки в їх ефективності, а й у тому, що щоб оздоблювальний або будівельний матеріал отримав визнання в народі, він як мінімум повинен мати безліч переваг, а як максимум повинен перевершувати своїх попередників за багатьма параметрами.

На жаль, таке трапляється дуже рідко, та й більшість нововведень так і залишаються сьогодні незатребуваними або в кращому разі мало затребуваними. Але все ж таки є і винятки. Сьогодні таким чудовим винятком можна вважати сучасні, стильні та функціональні фасадні термопанелі, що їх активно використовують для зовнішнього оздоблення будинку. Саме цей оздоблювальний матеріал чудово показав себе з гарного боку, завдяки чому і отримав загальне визнання.

Ось чому пропонуємо вам разом із нами трохи детальніше поговорити про термопанелі з їх основними перевагами, а також те, де їх замовити.

Відмінні переваги фасадних термопанелей

Термопанелі є універсальною системою три в одному, що виконує одночасно три функції, а саме утеплення, облицювання фасаду та гарну шумоізоляцію. Крім цих переваг, характерних даному матеріалу, фахівці та армія численних задоволених користувачів також виділяють такі:

  • Довготривалий термін успішної експлуатації. Фасадні панелі прослужать своїм власникам вірою та правдою справді дуже багато років.
  • Пожежна безпека. Матеріал аж ніяк не сприяє поширенню вогню.
  • Стійкість до агресивних умов. Такі термопанелі для фасадів добре переносять різке коливання температури. Їм байдужі регулярні опади з вітром та ультрафіолетовим випромінюванням.
  • Фасадні термопанелі не піддаються корозії і відмінно витримують багаторазові цикли відтавання і заморозки. Мають нульове водопоглинання.
  • Додатково у переліку переваг такого фасадного матеріалу можна виділити простоту процесу його монтажу. Для облаштування фасадної системи таким матеріалом не потрібні особливі пристосування та знання.

Плюс до всього іншого термопанелі виступають у якості ефективного захисту від ураження фасаду пліснявою і грибком, оскільки в їх складі відсутні компоненти, що схильні до процесу гниття. Ну і звичайно не можна не згадати про їхню механічну міцність та екологічну безпеку. Як бачите, серед усього цього асортиментного ряду переваг, недоліків просто не знайти.

Широкий вибір якісних термопанелей у компанії «ЕКО-ФАСАД»

Якщо вас цікавить можливість придбати термопанелі для фасаду найвищої якості та ступеня надійності, а також за більш ніж демократичними цінами українського ринку, саме час звернутися до послуг компанії ЕКО-ФАСАД. В наявності тут завжди доступні такі найпопулярніші типи покриттів для дизайну фасадів на будь-який смак: мармурова крихта, під цеглу, під дерево та під камінь.

Фахівці компанії відповідають на запитання клієнтів, консультують за всіма моментами співробітництва та за необхідності з професійної точки зору допомагають вибирати під ті чи інші завдання найоптимальніші варіації термопанелей. Доставка замовлень можлива в будь-яке місто України і до того ж у швидкий за часом термін.