Розвиток та поширення бізнесу – невіддільна складова будь-якої діяльності. Іноді просто треба поглянути на проблему новим поглядом, щоб виявити всі недоліки та шляхи їх подолання. У такому випадку можна звернутися за допомогою до юридичної фірми GLS Law Company. На сайті gls.co.ua вказані провідні спеціалісти фірми та перелік усіх послуг. За бажанням можна отримати консультацію за номером телефону (перші 20 хвилин безоплатні) або записатися на особистий прийом.

Які послуги надає компанія

Фірма співпрацює з будь-яким бізнесом незалежно від його розміру. Спеціаліста підбирають відповідно до сфери діяльності підприємства та його запитів. Юрист є нейтральною стороною й може оцінити проблеми з правового боку без впливу емоцій. Ціна на послуги залежить від кількості поставлених завдань, витраченого часу на проєкт, супроводу під час реалізації та багатьох інших умов. Назвати вартість виповнення всього планування зможе менеджер після першої зустрічі.

Фірму цінують за адекватне ціноутворення незалежно від міста проживання клієнта. Якісна конультація з питань еміграції та податкового резидентства допоможе людині реалізувати задум відповідно до законодавства без вагомих ускладнень. Окрім цього юристи вирішують ряд важливих питань, таких як:

- реєстрацію і започаткування іноземного бізнесу, інвестиційного фонду,;

- ведення бухгалтерського обліку;

- відкриття брокерського рахунку;

- отримання тимчасового або постійного місця проживання;

- оформлення ліцензії криптобізнесу.

Невіддільним кроком співпраці зі спеціалістом є аналізування ринку та оцінка становища підприємства. Відповідно до результатів юрист розробляє індивідуальну стратегію та супроводжує протягом виконання плану.

Як зв’язатися зі спеціалістом

Ознайомитися з фахівцями, що зараз працюють в фірмі можна на головній сторінці сайту. Обговорення отримання дозволу на постійне місце проживання може відбуватися очно, або за номером телефону чи перепискою в месенджері. Всі контактні дані знаходяться в відповідних розділах з посиланнями на чат в телеграм, вайбер чи ватсап. Також можна залишити заявку для зворотного зв’язку, де треба залишити ім’я та номер телефону.

Кожен клієнт гарантовано отримує якісне обслуговування, де захист його інтересів для фахівців – понад усе. Професіонали з креативністю підходять до виконання проєктів та підвищення якості бізнеса.