Завдяки вуличному грилю можна насолоджуватися улюбленими стейками, готувати гамбургери, запікати овочі хоч щодня незалежно від погоди та пори року. Унікальна конструкція має стильний дизайн, тому чудово вписується в ландшафтний дизайн саду, а завдяки компактності барбекю можна встановити навіть на відкритому невеликому балконі квартири. 

При виборі моделі слід звертати увагу не тільки на привабливий зовнішній вигляд і перелік характеристик, але також на такі складові, як редуктор, перехідники, шланги, балони, без яких робота пристрою неможлива. Купити редуктори для газових грилів зручно на сайті компанії «Гріллекс». Тільки тут зібрані топові моделі барбекю, що мають найбільший попит, а також комплектуючі до них, що робить покупку швидкою, продуктивною та вигідною. Крім того, досвідчені консультанти зорієнтують вас при виборі необхідного аксесуара і дадуть відповіді на всі питання. 

Для чого потрібний редуктор та його характеристики 

Редуктор і шланг до нього виконують одне з важливих завдань у роботі газового пристрою — вони зумовлюють подачу газу та забезпечують необхідний тиск. При занадто низькому тиску пристрій просто не нагріватиметься, а занадто високий тиск може стати причиною самозаймання. Ця функція дуже важлива для безпеки всієї родини, особливо, коли на дворі грають діти. 

Редуктор або регулятор контролює потік газу з місткості з паливом у нагрівальний прилад. Також це свого роду захисний бар'єр між нагрівальним елементом та резервуаром із газом високого тиску. Регулятор має механізм, що перекриває подачу палива. 

Основні функції регулятора: 

  • контролює потік газу;
  • регулює тиск, що гарантує безпечний рівень для роботи з пристроєм;
  • забезпечує захисну функцію між балоном з газом та самим грилем. 

Існують регулятори I, II ступеня, вбудовані двоступеневі та регулювальні прилади. Кожен тип установки потребує певного типу регулятор, що обумовлено конкретними запитами до використання пропану. Тому на сайті Grillex.com.ua в каталозі грилів та аксесуарів представлений широкий вибір комплектуючих для розпалювання, що дозволяє вам при покупці гриля відразу оснастити його всіма додатковими деталями. 

Якщо вам потрібна допомога у виборі комплектуючих для барбекю, ви можете зв'язатися з консультантами компанії «Гріллекс». Тут ви завжди знайдете необхідні частини та деталі за оптимальною ціною. 

HYPERLINK грилі