Успіх аграрного бізнесу на 25-50% залежить від якості та ефективності використовуваної техніки – так стверджують представники найбільших компаній АПК України. І значення сільгосптехніки збільшується з кожним роком в умовах різких кліматичних змін у світі та нашій країні зокрема. На якого виробника техніки роблять ставку українські аграрії?

Імпортна чи вітчизняна?

Коли йдеться про малі обсяги і площі, невеликі фермерські господарства, а також дрібні і не термінові роботи - тут цілком можна обійтися легкою технікою українського виробництва. Але щодо величезних сільськогосподарських угідь - тут потрібна важка техніка, і насамперед трактори, оснащені безвідмовним обладнанням - плугами, сівалками тощо.

Враховуючи те, що через кліматичні зміни термін підготовки до посівної скоротився практично вдвічі, нашим фермерам доводиться докладати вдвічі більше зусиль, щоб отримати добрий урожай. Щоб вкластися в цей короткий термін, життєво необхідно мати сільгосптехніку, яка не буде забирати час на ремонт. Таку техніку виробляє один із найстаріших та найвідоміших європейських виробників – компанія KUHN.

Високоефективна техніка для успішного сільськогосподарського бізнесу

Відома у всьому світі понад 190 років компанія KUHN сьогодні випускає весь спектр сільгосптехніки, необхідної для:

  • обробки ґрунту;
  • рослинництва;
  • тваринництва та заготівлі кормів;
  • внесення добрив та захисту рослин.

Каталог техніки KUHN включає агрегати, розраховані на будь-який рівень фінансування, різноманітні екологічні особливості та для всіх видів сільськогосподарських культур. Також компанія виробляє запчастини та гарантує сервісне обслуговування для всієї своєї техніки в Україні.