Мабуть, кожна жінка хоча би раз у житті цікавилася питанням, які ж кісточки для макіяжу обрати для створення креативного макіяжу, який допоможе підкреслити природну красу та створити унікальний образ, аби це не витрачало багато часу. Макіяж – це мистецтво, тому й створювати його потрібно за допомогою якісних інструментів. Але як їх обрати серед такого різноманіття?

Використовуй кисті для макіяжу як професіонал - що потрібно знати та як їх обрати

Один із основних критеріїв, за яким обирають кисті для макіяжу, це матеріал, з якого вони створені. Вони бувають або з натуральних матеріалів (вовни соболів, білки або поні), або штучних (більш дешеві варіанти). Купуючи штучні браші, важливо звертати увагу на їх жорсткість, адже зазвичай такі інструменти відрізняються підвищеною щільністю ворсу. Цей вид кісточок підходить для більш інтенсивного нанесення макіяжу. Серед їх переваг можна виділити наступне:

  • Багатофункціональні;
  • Не викликають алергію;
  • Не вбирають рідкі та кремові продукції, простий догляд за інструментами.

Натуральні ж навпаки допоможуть у створенні легкого покриття завдяки пористій структурі. Вони ідеально підходять для новачків, непомітно та рівномірно розподіляють косметику про обличчю, зазвичай використовуються для роботи з пудрою та тінями.

Оптимальним варіантом є використання інструментів з комбінованим типом ворсу. В результаті кисть виходить пухнастіша, а розтушовка - більш природна. Професійні кісточки для макіяжу повинні приносити Вам задоволення від процесу та допомагати створювати бездоганні образи, які будуть вражати оточуючих. При використанні якісної продукції можна вийти далеко за межі власної фантазії, не шкодячи собі при цьому.

Не обов'язково мати десятки пензлів, щоб робити гарний та продуманий мейк-ап. По-перше, це буде багато коштувати, а по-друге, погодьтеся – якщо ви не візажист, половина з них залишиться навіть невикористаними. Тому ми зібрали для Вас список з must have кісточок для повсякденного макіяжу:

  • М'який та приємний пухнастий пензлик для пудри та рум'ян;
  • Плоска кісточка для тону;
  • Дві щіточки для нанесення тіней різних розмірів – пару рухів і гарний вигляд забезпечений;
  • Щіточка для тушування – забезпечує акуратне та рівномірне нанесення косметики;
  • Пензлик для помади – виконаний зі щільного ворсу, що забезпечує високу зносостійкість;
  • Тоненький пензлик для створення акуратних стрілок та ліній;
  • Двосторонній пензлик для брів плоскої форми.

Виробник пензликів для макіяжу Wobs - ми працюємо для Вашої краси

Не варто економити на собі, коли справа стосується Вашої краси та здоров'я. Використання дешевих та неякісних засобів викликає подразнення шкіри та алергічні реакції, тому завжди варто робити вибір на користь перевірених виробників. Саме таким є виробник пензликів для макіяжу WoBs – вже більше 10 років компанія працює для задоволення потреб клієнтів та створення трендових товарів. На сайті wobs.ua пензлики для макіяжу представлені разом із засобами для догляду за ними, а також як окремі комплекти (подарункові набори, набори для початківців або професіоналів).

Якісні кисті для макіяжу від виробника Wobs – це основна складова успішного та чудового вигляду. Звичайні пензлики створені для нанесення буденного макіяжу, призначення кистей ВоБс – дарувати Вам задоволення, якість та можливість створення неперевершеного образу професійними інструментами. Саме тому купити кісточки для макіяжу від українського виробника – це правильне рішення, адже ВоБс дбає про надійність та зручність продукції, яка буде вірно Вам служити тривалий час – Ви будете в захваті від її використання!