Усі МФО України на Credit Online

Наявність ліцензії: користуйтеся послугами лише ліцензованих мікрофінансових організацій. Усі ліцензовані фінансові організації зобов'язані працювати в рамках закону України та дотримуватись суворих норм і правил. Таким чином ви захищені як споживач фінансових послуг. У нашому каталозі представлені лише компанії з ліцензією. Основні закони, що регулюють взаємини кредитора та позичальника:

Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринку фінансових послуг»;

Закон України "Про захист прав споживачів";

Закон України "Про споживче кредитування";

Безпека: сайт фінансової компанії має відповідати сучасним нормам безпеки та захищати персональні дані користувачів. Як мінімум сайт фінансової компанії повинен мати SSL сертифікат (значок замку в адресному рядку, а сам рядок повинен починатися з "https"), та відповідати стандартам PCI DSS – захист даних клієнта під час використання банківських карток. За посиланням можна ознайомитись з переліком кращих компаній - нові мфо України

Уникайте кредитних брокерів, які списують гроші з вашої банківської картки за подання вашої заявки на онлайн кредит і можуть це робити на регулярній основі. Дуже часто такі брокери маскуються під МФО, хоча не є такими.

Кредитна ставка: чим нижча відсоткова ставка, тим дешевше вам обійдеться мікрокредит. Зазвичай, МФО вказують денну відсоткову ставку. У середньому кредитна ставка в межах 1,2-2,5% на день.

Сума мікрокредиту: Порівнюйте фінансові компанії за сумою кредиту. Не всі МФО можуть видати вам велику суму, особливо при першому зверненні. На цій сторінці ми вказали достовірну інформацію про суми першої та повторної мікропозик.

Термін кредитування: зазвичай, всі МФО видають швидкі онлайн кредити на короткий термін – до 30 днів. Але є низка компаній, наприклад: Moneyveo, MyCredit, Кредит Бокс, які пропонують більш довгі мікропозики до 60 днів і більше.

Можливість пролонгації та реструктуризації боргу: звертайте увагу на компанії, які вказують на цю послугу. Найчастіше позичальники потрапляють у ситуацію, коли немає можливості вчасно погасити борг. І щодо них застосовуються санкції у вигляді пені та штрафів. Деякі компанії йдуть на зустріч та пролонгують кредитний договір без штрафних санкцій.



Як взяти кредит онлайн в Україні: інструкція

Крок 1. На сайті Банки.юа порівняйте умови, суми, процентні ставки по мікропозиках від чинних МФО України.

Крок 2. Виберіть оптимальну пропозицію щодо кредиту та перейдіть на сайт кредитної організації.

Крок 3. На сайті МФО необхідно пройти реєстрацію, вказавши достовірні контактні дані. Невірні дані можуть бути причиною відмови у видачі мікрокредиту на картку. Деякі мікрофінансові компанії дозволяють проходити швидку ідентифікацію через BankID або програму ДіЯ.

Крок 4. Пройти верифікацію (перевірку) вашої банківської картки, на яку ви отримаєте гроші. Картка має бути на ваше ім'я та з актуальним терміном дії. Часто для перевірки вашої карти МФО можуть на кілька хвилин заблокувати 1-5 гривень, після чого гроші повернуть назад. Тому слідкуйте, щоб на кредитці був позитивний баланс.

Крок 5. Далі в особистому кабінеті мікрокредитної організації необхідно вибрати бажану суму мікропозики, термін кредитування та спосіб отримання коштів.

Крок 6. Після чого потрібно уважно ознайомитись з електронним договором та підписати його. Договір вважається підписаним, якщо у спеціальному полі ви введете унікальний код, який буде надіслано на ваш мобільний телефон.

Крок 7. Якщо ви все зробили правильно та мікрофінансова компанія схвалила вам онлайн кредит, то протягом 10-15 хвилин ви отримаєте підтвердження на e-mail чи мобільний телефон. Найближчим часом гроші надійдуть вам на картку.