Комоди мають досить просту форму, але можуть відрізнятися один від одного виглядом та внутрішнім плануванням, що суттєво впливає на зручність їх використання. Щоб купити саме ту модель, яка задовольнить ваші потреби, рекомендуємо ознайомитись з різновидами виробів. Комоди, ліжка та інші меблі в Вінниці та області можна замовити в компанії «MebliRoMax».

Класифікація комодів

Для зручності покупців виробники пропонують як класичні моделі комодів, так і нетипові рішення для квартир з нестандартним плануванням. Щоб визначити, який вид комодів підійде вам, ознайомтесь з найпоширенішими.

За формою комоди бувають:

  • класичними — прямокутної чи квадратної форми;
  • радіусними — круглими, овальними, напівкруглими;
  • кутовими.

Комод також може мати вигнуту форму, але такі моделі частіше роблять на замовлення.

Перш ніж купити комод в Вінниці, продумайте, де він буде стояти. Для спальні краще обрати меблі класичної форми, а у вітальні можна поекспериментувати і встановити оригінальнішу модель.

За принципом розміщення комоди поділяють на:

  • Пристінні. Встановлюються щільно до стіни.
  • Приставні. Стоять біля шафи або дивану, формуючи з ними єдиний ансамбль.
  • Навісні.
  • Острівні. Розміщуються посеред кімнати, тому мають бути декоративно оформленими з усіх сторін.

І, звісно, комоди відрізняються габаритами. Перш ніж вирушати за меблями, заміряйте ширину, глибину і висоту місця, де плануєте встановити виріб.

Гарний вигляд мають моделі з ніжками. Але такі комоди потребують пари, наприклад, шафи з ніжками. Також під ними треба ретельніше прибирати, бо під меблями накопичується пил.

Для зручності виробники часто поєднують два вироби в одному, оформлюючи стільницю комоду як пеленальний столик, секретер або трюмо.

Де купити комод в Вінниці за ціною від виробника

Компанія «MebliRoMax» пропонує великий вибір готових меблів, а також виготовлення моделей на замовлення за індивідуальними параметрами. Для виробництва використовуються тільки сертифіковані матеріали.

Щоб залишити заявку онлайн, додайте до кошику товарів обрані позиції та заповніть інформацію для доставки.

Відправлення продукції здійснюється компанією «Нова Пошта» до усіх міст України, де працюють відділення перевізника. У Вінниці та Вінницькій області меблі доставляють вантажівки компанії «MebliRoMax».