Сьогодні дитина може не тільки грати у комп’ютерні ігри, а й створювати їх. Для цього достатньо відвідати курси construct для дітей, які допоможуть зрозуміти, що розробка ігор може бути не менш захопливою, ніж сам ігровий процес. Програмування зараз стає невід’ємною частиною освіти, тепер батьки усвідомили переваги програмування та важливість підготовки дітей до майбутнього. Справа не тільки в тому, що футуристичні технології, такі як робототехніка, розробка ігор, штучний інтелект і т. д., включають програмування. Є ще ряд переваг програмування для дітей, розглянемо основні:

1.      Крок у світ технологій

По-перше, програмування м’яко знайомить дітей зі світом технологій. Просте кодування стає сходинкою для молодших школярів, які знайомляться з мовою програмування за допомогою наочних інструкцій, які надходять у вигляді блоків.

Це стало популярним способом навчання дітей комп'ютерного програмування. Це настільки просто, що дітям потрібно просто перетягувати блоки для виконання завдання. У міру того, як вони переходять на вищі рівні, вони знайомляться з вищими рівнями кодування.

2.      Покращення математичних навичок

Програмування мотивує до вивчення математики, а також дає розумові здібності, необхідні для математичного мислення. Програма – це алгоритм, як і математичні рівняння та операції. Коли діти починають вчитися кодувати, їм потрібно багато розумових навичок, які зрештою покращать їхні математичні навички.

3.      Розвиток логічного мислення

Інформатика та кодування – це не просто розробка програми для вирішення чи виконання завдань. Це також стосується логічного вирішення завдань із використанням основ математики. Програмування допомагає покращити навички логічного мислення, дозволяючи поглянути на проблеми з нової точки зору. Складні проєкти кодування складаються з дрібніших завдань, і, розбивши проблему та прийнявши методологічний спосіб мислення, ви зможете впоратися з будь-яким завданням. Це можна застосувати до будь-якого сценарію як в особистому, так і професійному житті.

4.      Прищеплення наполегливості

Значення слова «наполегливо» полягає в тому, щоб діяти рішуче та наполегливо, незважаючи на протидію та проблеми. Це саме те, що програмісти роблять задля досягнення своїх цілей. Без наполегливості далеко не підеш. Програмування допомагає долати перешкоди і знаходити правильні рішення проблем, з якими стикаються діти.