Коли справа доходить до якісного догляду за волоссям, використання професійних засобів — єдиний вірний вибір на цьому шляху. У них можуть бути високі цінники в порівнянні з їх аналогами з мас-маркету, але якісні шампуні, кондиціонери, сироватки, креми і т. д. набагато кращі для загального стану здоров'я вашого волосся, і різниця явно помітна. До таких засобів відноситься косметика Hadat, орієнтована на регенерацію волосся, придбати яку можна в магазині Japan Shampoo.

Ізраїльський ренд HADAT випускає 3 лінійки косметики для волосся, кожна з яких має своє спрямування:

  • Зволоження;
  • Відновлення;
  • Стимуляція росту волосся.

Обирайте необхідні засоби в залежності від ваших потреб.

Основні переваги професійної косметики для волосся:

1.      Менше хімії

Професійні засоби для догляду за волоссям корисніші для вашого волосся, шкіри голови та шкіри, тому що вони не містять агресивних хімікатів, які переважають у багатьох дешевших продуктах. Тому, коли ви використовуєте високоякісні продукти, ви можете бути впевнені, що не пошкодите своє волосся і що ваші локони будуть виглядати і відчувати себе здоровими.

2.      Надійний захист кольору

Якщо у вас фарбоване волосся, ви знаєте, що підтримувати колір – це ваш постійний обов'язок. Фарбоване волосся не повинно піддаватися впливу дешевих засобів по догляду за волоссям, яке позбавляє його яскравості і життєвої сили і робить його тьмяним. Професійні продукти для салонів краси створені майстрами для того, щоб ваше волосся виглядало як після стиліста тривалий час, а це означає, що ви отримаєте максимум від свого кольору. В інтернет-магазині професійної косметики Japan Shampoo ви знайдете якісні шампуні для фарбованого волосся, які порадують вас результатом.

3.      Корисні інгредієнти

Професійні засоби для догляду за волоссям містять високу концентрацію інгредієнтів порівняно з більш дешевими та універсальними брендами, які скорочують витрати за рахунок розбавлення інгредієнтів. Це означає, що, коли ви використовуєте високоякісні продукти для професіоналів, ваше волосся отримає більше користі (і вам не доведеться використовувати більше продукту).

4.      Можливість вирішити проблеми зі шкірою голови

Якісні засоби для волосся можуть вирішити проблеми зі шкірою, на які не здатна звичайна косметика. Більш активні компоненти можуть стимулювати ріст волосся та покращувати мікроцирукуляцію шкіри голови.

5.      Вигідна інвестиція

Якісні засоби для волосся насправді дешевші у довгостроковій перспективі. Купівля високоякісних шампунів та кондиціонерів – це вигідна інвестиція. Неякісний склад дешевих шампунів може сприяти висушуванню волосся, швидкому видалення фарби та появі тьмяності. Через це вам доведеться частіше відвідувати салон краси, витрачаючи більше грошей.