Абетка завжди вважалася однією з перших книжок для маленьких читачів, саме після її читання можна було знайомитися із іншими не менш цікавими та захоплюючими творами. Дійсно, саме абетка українською для сучасних малюків може стати однією з найперших книжок, але для того, щоб почати свій шлях у вивченні літер, малечі потрібно буде пройти доволі довгий шлях. Для того, щоб вивчати літери та знайомитися з ними було легше, найкращі українські видавництва пропонують користувачам найрізноманітніші варіанти виготовлення абеток.

Наприклад, серед великої кількості цікавих книжок та посібників на сайті інтернет-магазину «Златка» можна знайти великі та маленькі, класичні та ультрасучасні абетки в формі беликих книжок чи невеликих плакатів, тощо. Книжковий магазин надає настільки великий вибір, що знайти ідеальне рішення зможе дійсно коже клієнт.

Який варіант друкованої абетки підійде саме Вам?

Варіантів виготовлення абетки існує настільки багато не для того, щоб заплутати маленького “чомучку”, а навпаки – щоб надати йому якомога більше варіантів для вибору й полегшити процес навчання. Так, Ви можете обрати:

  • Класичну абетку – в таких книжках частіше за все є літери та приклади читання по складах, аркуші яскраві, мають приємну кольорову гаму. Можуть виготовлятися в різних форматах, від найменших до найбільших книжок.
  • Книжки з пазлами та віршиками – цікавий варіант для стимулювання додаткового інтересу у малюка. Можуть також виготовлятися в різних форматах.
  • Абетки з наліпками – ідеальне рішення в якості настілької абетки, частіше за все такі формати можна розміщувати на робочому столі, на стіні. Таким чином у дитини завжди буде можливість повторити літери.
  • Робочі зошити для вивчення літер – ідеальні для дошкільників та молодших школярів. Дозволяють не тільки знайомитися з літерами та вчитися їх читати, а й вчать письму та іншим новичкам.

Як бачите, варіантів абетки для придбання в магазині “Златка” велика кількість.  Більше того, для клієнтів співробітники магазину пропонують великий асортимент не тільки літератури, а й канцелярії, корисних ігор та іграшок. В тому числі на сайті можна придбати конструктори, пластилін для ліплення та іграшки для найменших. Такми чином Ви можете придбати необхідні товари ще вигідніше та одним замовленням. Приємних покупок.