Електричні кабелі та проводи є невід'ємною частиною кожної електроустановки і служать для передачі електричної енергії (силові кабелі) або передачі звукових або інформаційних сигналів (слаботочні кабелі зв'язку). В залежності від типу обладнання, на https://amperok.com.ua/kabel-provid/cat_kabel_vvg/ є в наявності кабельна продукція з різними властивостями:

  • Січення та кількість жил,
  • За кольором ізоляції,
  • Окремі особливості, наприклад, низьке димо-газовиділення.

Жильність електричного кабелю поділяють на 2 типи: одножильні, виготовлені із суцільного мідного дроту, та багатодротяні, які сплетені з тонких мідних дротів, так звані личини. Фіксовані провідники підходять для стаціонарної прокладки (наприклад, прокладки у стіні), а багатожильні дроти підходять для рухомих дротів. Кабелі при цьому відрізняються кількістю жил (2 та більше) та перерізом жил.

Кабельний асортимент за призначенням

У пропозиції інтернет-магазину Амперок знайдуться електричні кабелі для будь-яких потреб:

  • для стаціонарної прокладки в штукатурці, протекторах: круглі кабелі ВВГ,
  • для рухомого підключення приладів або машин. Кабелі підходять для зовнішнього використання або промисловості.
  • різновиди кабелів з кольоровим маркуванням.

Світло-синій провід - нейтральний нульовий провід (N), жовто-зелений провід - заземлюючий захисний провід, чорний, коричневий, сірий провід – фаза.

Для захисту кабельних розподільчих мереж пропонуються гофровані труби, які можуть бути гнучкими або жорсткими. Гнучкі трубки встановлюються або в пази в стіні, або в землю для захисту ліній електропередач, телекомунікацій. Жорсткі негнучкі електромонтажні труби монтажні планки підходять для монтажу на штукатурку. Труба гофрована посилена марки Фаберпласт з діаметром отвору 20 є лідером продаж. Продаються гофри в бухтах у трьох варіантах метражу.

Слаботкові кабелі іноді називають кабелями зв'язку і включають подвійні лінії (репрокабель, дроти дзвінка), мережні кабелі для підключення до Інтернету або телефонні та кабелі для передачі телевізійних і радіосигналів.

Допоміжна продукція

Для монтажу проводів необхідно придбати допоміжні елементи. До них відносять розподільчі та з’єднувальні клеми, нульові шини. Сполучна фурнітура гарантує якісне підключення дротів, і виключає появу спайок, підгорянь. У прокладанні проводки знадобляться короби, де будуть сховані майбутні комунікації.