Зараз ви не розумієте, чому ж ми вибрали для порівняння саме дані категорії облаштування зони стель? Ну тут все набагато простіше, ніж вам може здатися. Все відбувається через те, що ці дві категорії є найбільш широко застосовуваними в процесі обробки приміщень. Саме серед натяжних і підвісних стель з гіпсокартону клієнти в більшості випадків і вагаються, відверто не розуміючи, в який же бік найкраще робити свій вибір.

Про що необхідно пам'ятати, вибираючи між натяжними та гіпсокартонними стелями?

Говорячи про монтаж стель, хочеться відзначити факт того, що натяжні стелі Art Decor в Вінниці встановлюються без пилу із брудом, дуже швидко. Для встановлення знадобиться лише кілька годин. Гіпсокартонні стелі складні під час монтажу. Весь процес може зайняти від двох до чотирьох днів.

Натяжна стеля дуже проста і зручна в процесі догляду. Для її ефективного очищення знадобиться м'яка ганчірка, змочена у воді. Прибирати плями з пофарбованого гіпсокартону значно складніше, а іноді й зовсім неможливо. У цій ситуації доведеться фарбувати стелю. Крім того, слід не забувати і про такі вагомі моменти:

  • Наявність швів. Якщо приміщення, де буде встановлюватися натяжна стеля, має ширину до 5 м, саме полотно буде без будь-яких швів. У свою чергу, стики на стелі після фарбування гіпсокартонних конструкцій також не видно.
  • Поводження стелі під час експлуатації. Натяжні стелі не тріскаються і не розсихаються. З часом вони не змінюють свій колір та структуру. У свою чергу в гіпсокартонних конструкціях можуть з'являтися тріщини, особливо на швах або відшарування шпаклівки.
  • Вплив вологи. Обидва вологостійкі матеріали. Правда вологостійкий гіпсокартон майже не боїться вологи і пари, тоді як натяжна стеля не боїться жодних різновидів вологи, навіть якщо раптом сталося затоплення зверху.
  • Якщо ви вирішили встановити гіпсокартонну стелю в квартирі і зверху у сусідів випадково сталося затоплення, можете бути впевнені, що така стеля гарантовано дасть протікання води.

Важливо знати!

На натяжних стелях можна робити фотодрук, різні три і дворівневі конструкції, а також плавні 3D форми, стелі, що парять і навіть комбіновані з багатьма іншими стелями. Гіпсокартонні стелі аналогічно дають волю фантазії. З їх допомогою можна встановлювати багаторівневі конструкції практично всіх можливих форм і ін.

Зараз ми позначили лише найвагоміші моменти порівняння. Насправді ж їх існує значно більше. До речі, якщо ви хотіли б детальніше обговорити можливість встановлення у себе в будинку натяжної стелі, радимо вам звернутися за консультацією в Art Decor. Запевняємо вас, що про своє рішення в результаті ви точно не пошкодуєте.