Ми вже знаємо, що читаючи, людина дізнається багато нового та цікавого, розвиває уяву, пам’ять та покращує розумові здібності. Але, читання має ще 4-ри неймовірно нові та несподівані переваги, які позитивно впливають на когнітивні властивості та весь організм в цілому. Книжковий магазин «Златка» - рай для читача, книжкове джерело та величезний ресурс для придбання друкованих товарів, канцелярії, підручників та наочних посібників, як для дітей так і для вчителів, вихователів, студентів дозволить швидко поповнити Вашу бібліотеку якісними сучасним творами.

В чому секрет користі від читання?

Коли мова йде про читання та здоров’я, в першу чергу на думку приходять матеріали по саморозвитку та тренінгу, література з інформацією, як впоратися з тією чи іншою ситуацією, або різноманітні само тести. Це не зовсім так, хоча сенс і в цьому теж є. Отже читання:

  • Бореться з такими хворобами, як «Альцгеймер» та «Деменція». Процес покращує пам'ять, а в час гормональних змін, що приходять з віком, уповільнює їх. Постійне читання зменшує ризик появи захворювань, що приходять з роками.
  • Знижує кров’яний тиск. Немає різниці, що стало причиною його появи, генетична вада чи стрес. Всього 10-20 хвилин читання мовчки здатне нормалізувати тиск та уповільнити серцеві скорочення, розслабити м’язи та зняти напругу.
  • Покращує сон. Читання заспокоює думки, розвиває уяву та можна навіть сказати формує сон. Вчені довели, що якість сну тих, хто читає на ніч набагато краща ніж у  тих, хто зовсім цим не займається.
  • Налагоджує всі життєві процеси та покращує самопочуття. Читання покращує емпатію, допомагає боротися зі стресами і самотність. В процесі з’являється гормон щастя і задоволення. Підвищується самооцінка, стресостійкість і витривалість.

Окрім здоров’я, читання налагоджує сімейні стосунки між дітьми та батьками. Адже сумісно проведений час не проходить марно, з’являються спільні інтереси та теми для обговорення. «Златка»  пропонує новинки з героями сучасності , такі як книжка песПатрон, Мавка, Ельза та багато інших, пригоди яких неодмінно сподобаються всім.

Завітайте до інтернет-магазину та пориньте в книжковий рай різноманітної літератури. Органічно розділені теми полегшують пошук, а додатковий опис тем та коротке представлення змісту дозволяє зробити вибір швидко. Чудові акції, пропозиції та розіграші прийдуться до смаку кожному відвідувачеві та змотивують на наступний візит, щоб ще вигідніше придбати українські повісті, оповідання, казки, тощо.