Сучасні поди являють собою пристрої, які підходять для паріння виключно сольових рідин. Це як правило малопотужні пристрої, з якими зможуть розібратись навіть новачки. Заправки для подів представлені в широкому асортименті та з різноманітними смаками. Також відрізняється міцність. Для новачків підходять рідини з невисокою міцністю 20-25 мг/мл, а для більш професійних вейперів та поціновувачів міцних заправок ідеальною стане жидкость для POD 50 мг

Характерні риси заправок для подів

Всі жидкость для вейпа складаються з 4 основних компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, ароматизатор, нікотин. Дуже важливим є те, у яких пропорціях змішані ці складові.

Гліцерин – складова, яка відповідає за кількість пари, надає рідині деякої солодкості у післясмаку. Пропіленгліколь – передає смак і відповідає за яскравість та насиченість заправки. Від кількості цього компоненту у складі залежить тротхіт і його потужність. Головна складова – це нікотин. Від того, який нікотин використовується залежить ефект від паріння. Важлива його міцність. Ароматизатор – компонент, який надає заправці смак та аромат. Традиційно виділяють такі аромати: солодкий, десертний, фруктовий, ягідний, тютюновий, з холодком та ін. Важливим є і те, як змішані гліцерин та пропіленгліколь окремо. Якщо мова йде про поди, то для них є ідеальними заправки з таким співвідношенням компонентів VG/PG – 50/50. Але є інші варіанти. Наприклад, 60 на 40 чи 70 на 30.

Де замовити рідини для подів?

Якщо мова йде про Запоріжжя або будь-яке інше місто України, то оптимальним вибором буде замовлення через інтернет. На сьогодні є безліч перевірених магазинів, що відправляють товари по всій території України. Саме таким є вейпшоп Vaper`s Lab. Тут кожен зможе знайти ідеальну рідину для себе. Є великий вибір рідин, а також компонентів до неї. Більш детальну інформацію ви можете знайти тут.