Здорова лімфатична система забезпечує надійний імунний захист, а також підтримує необхідний рівень рідини в організмі, перешкоджаючи виникненню набряків. Малорухливий спосіб життя викликає застій лімфи. Це призводить до погіршення загального стану організму, спазмів судин, появи набряків та варикозного розширення вен. Активізувати роботу лімфатичної системи допоможе професійний лімфодренажний масаж тіла.

Що таке лімфодренажний масаж

Лімфа – вид сполучної тканини, яка є жовтуватою прозорою рідиною. Вона рухається лімфатичною системою знизу-вгору, повертаючи метаболіти й токсини з тканин в кров для виведення з організму.

Лімфодренажний масаж – це фізіотерапевтична процедура, що забезпечує покращення лімфообігу, разом з яким з організму виводяться токсичні речовини та зайва рідина. В результаті клітини насичуються киснем, відбувається покращення обмінних процесів.

Масаж лімфодренажний є ефективною та абсолютно безболісною процедурою. Фахівець використовує техніку легкого натискання та погладжування, підбираючи інтенсивність рухів індивідуально залежно від особливостей організму пацієнта.

Під час масажу фахівець не розминає м'язи та не впливає на певну зону. Він здійснює масажні рухи вздовж ліній переміщення лімфи, активізуючи лімфообіг.

Для досягнення стійкого результату рекомендовано пройти курс з 6-12 процедур. Але позитивний ефект пацієнти помічають вже після другої процедури: зникають набряки, целюліт стає менш помітним, покращується настрій, з'являється енергія.

Для чого потрібен лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж, зроблений з дотриманням правильної техніки, має потужний позитивний ефект на організм:

 • Зміцнення імунітету, зниження ризику простудних захворювань.
 • Посилення тургору шкіри, зменшення проявів целюліту.
 • Позбавлення від головного болю, хронічної втоми, поліпшення настрою.
 • Зменшення набряків, жирових відкладень та синців під очима.
 • Зниження ваги за допомогою виведення зайвої рідини.
 • Поліпшення обміну речовин в організмі.

Процедуру можна робити як по всьому тілу, так і у певній зоні. Лімфодренажний масаж ніг дає змогу зменшити прояви целюліту. Також роблять масаж рук, шиї, обличчя. Роблячи процедуру на обличчя, ви позбавитеся мішків під очима, знайдете чіткіший овал обличчя.

Кому показано лімфодренажний масаж

Процедура буде дуже корисною, якщо вас стосується хоча б один із нижченаведених пунктів:

 • У вас сидяча робота, ви ведете малорухливий спосіб життя.
 • Вас часто турбують набряки, синяки під очима та застій рідини в організмі.
 • У вас уповільнений кровообіг.
 • Ви хочете позбутися целюліту, посилити тургор шкіри, поліпшити фігуру.
 • У вас є післяопераційні рубці, розтяжки, варикозне розширення вен.
 • Ви відчуваєте хронічну втому, постійну млявість.
 • У вас проблеми зі шлунково-кишковим трактом, безсоння.
 • Ви бажаєте схуднути на кілька кілограмів.

Лімфодренажний масаж у центрі лікувального масажу “Dr. Hill”

Досягнення максимального ефекту від лімфодренажного масажу багато в чому залежить від правильного виконання техніки. Саме тому важливо звернутися до фахівців, які знають усі особливості процедури.

Фахівці центру лікувального масажу “Dr. Hill” мають медичну освіту та використовують у роботі авторські методики. Це дозволяє підібрати найбільш ефективну техніку впливу для кожного пацієнта.

Професійний підхід дає можливість досягти результату вже після першої процедури, посилюючи позитивний ефект з кожним сеансом. Додатковим плюсом є зручне розташування центрів по Києву. Наявність транспортної розв'язки дозволить дістатися з будь-якої точки міста, витративши мінімум часу в дорозі.

Крім масажу для досягнення стійкого результату, центр пропонує програми для самостійної підтримки форми та індивідуальні консультації щодо вибору правильного раціону. На курс процедур надаються вигідні знижки.