Іменна книжка – оригінальний подарунок, що сподобається навіть найвибагливішим дітям.  На відміну від традиційних книжок, персоніфікована казка названа на честь малюка, а її головний персонаж створений за його образом. Подаруйте дитині можливість стати героєм цікавої, чудової та повчальної історії. Обирайте іменну книжку на сайті Piuwee

Іменна казка: захопливий сюжет, розмальовка і наліпки

Персональна казка – це розповідь, де головна дієва особа – Ваш малюк. Разом з іншими персонажами, дитина відправляється в захопливу подорож, де вона мандрує, вивчає природу, рятує тварин, шукає скарби, вчиться допомагати й товаришувати.

Завдяки простому адаптованому тексту казка читається на одному диханні, а яскраві ілюстрації сприяють кращому засвоєнню інформації. На додачу до цього, в середині книжки малюк знайде кілька розмальовок та прикольні наліпки, гра із якими подарує безліч задоволення.

Персоналізована книга про дитину на замовлення

Іменна казка – особливий подарунок, який не знайдеш в магазині. Зазвичай такі книжки виготовляють тільки під замовлення. Причина цьому – необхідність персоніфікації. Адже головний герой оповідання має бути максимально схожим на дитину.

Сам процес створення іменної книги проходить в кілька етапів. Для початку дорослі створюють образ персонажа в конструкторі Piuwee. Потім обирають потрібну казку, і формат видання. Зрештою оформлюють замовлення та очікують на свій подарунковий екземпляр.

Покроковий алгоритм створення персональної казки

1. Зайдіть на спеціальний сайт.

2. Оберіть казку, яка найбільш пасує характеру дитини.

3. В конструкторі іменних книг Piuwee створіть образ головного персонажа, втіливши в ньому основні риси зовнішності Вашої дитини.  

       – Впишіть ім'я та стать малюка

                   – Оберіть колір очей та волосся

                   –  Підберіть підходящу зачіску

                   – За необхідності додайте окуляри

           От і все! Головного героя створено.

4. Далі оберіть потрібний варіант казки.

5. Зазначте оптимальний формат видання.

6. Узгодьте електронну версію макета.

7. Сплатіть вартість книжки.

Очікуйте доставку найкращого у світі подарунка!

Чарівна мить дарування

Перше знайомство із персональною казкою – це особлива мить в житті малечі. Уявіть, як зрадіє малюк коли дізнається, що ця книжка написана про нього. Для дітей такий дарунок – справжня магія, бо це не просто видумана історія, а справжня річ, яку можна потримати та показати іншим.

Іменні книги – подарунки які подобаються всім без виключення дітям та дорослим. Ними пишаються та хваляться у колі друзів. Такі красиві подарункові видання зазвичай тримають на видному місці та читають з особливим трепетом. Адже ця книжка може стати доброю згадкою про незабутні миті дитинства, коли малеча подорослішає.