Ще декілька років тому можливість купити криптовалюту з картки в Bitmore.com.ua була просто відсутня. Та й, якщо бути чесними, така ідея здавалася чимось не дуже важливим, ба більше, в деяких випадках, навіть досить сумнівним витрачанням коштів. Сьогодні ж всім зрозуміло, що вкладати кошти в криптовалюту не тільки варто, а й дуже вигідно і завдяки такому інвестуванню можна дуже добре заробляти. Складно собі уявити людину, яка інвестує та при цьому не має хоча б невеликого рахунку в електронній валюті - в наш час це майже “мастхев”. Прогнози втішають і радують, оскільки найближчим часом не очікується суттєвого падіння курсу крипти, а отже – можна сміливо купувати той вид, який для Вас є найбільш перспективним.

Сучасний кріптообмінник Bitmore.com.ua. створив всі умови для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати весь спектр послуг – від фактичної транзакції з USDT, Etherium або Bitcoin до ознайомлення з новинами в світі інвестицій, тенденціями поточного року та очікуваними змінами. Більше того, використовуючи офіційний сайт або чат-бот, розроблений з урахуванням всіх потреб постійних користувачів, Ви зможете вирішувати різноманітні питання з криптовалютою, в тому числі замовляти її перекази в гривні на відділення в режимі реального часу, не відволікаючись від поточних справ.

Як співпрацювати з криптообмінником? Що потрібно для проведення транзакцій?

Для того, щоб виконати потрібну Вам операцію, використовуючи криптообмінник Bitmore.com.ua. Вам не знадобиться виконувати складних маніпуляцій. Все, що потрібно, це:

  • Перейти на сайт.
  • Заповнити запропоновану форму.
  • Залишити заявку.

Альтернативний варіант – можна скористатися чат-ботом, який має досить обширний функціонал та допоможе Вам вирішити нагальні питання, обміняти криптовалюту на будь-яку іншу валюту або навпаки, придбати потрібну за вигідним курсом. Слід зазначити, що залишаючи заявку на сайті для отримання готівки, Ви можете скористатися досить розгалуженою системою офісів по всій країні – детальна карта та адреси вказані на сайті за посиланням https://bitmore.com.ua/. Також за необхідності можна використовувати надану на сайті контактну інформацію для зв'язку з менеджером компанії.