Сигнал мобільного інтернету має властивість значно погіршуватись у приміщеннях. На це є кілька причин, починаючи з великої кількості підключень та закінчуючи перешкодами у вигляді стін та будівель. Щоб розв'язати проблему, користувачі використовують спеціальні підсилювачі (репітери), які покращують якість з'єднання. Але для приймання та передачі сигналу знадобляться ефективні антени 4g.

Якщо говорити про найбільш корисні модифікації для міста, то оптимальним вибором буде всеспрямована 4G антена https://goodok.com.ua/antenni-ru/vsenapravlenye-antenni, яка набагато краще пристосована до використання на місцевості з нерівним рельєфом, ніж спрямований пристрій.

Особливості всеспрямованої антени

Цей тип устаткування посилення приймання також називається широкодіапазонним. Серед відмінних рис такого пристрою необхідно відзначити:

  • випускаються у вигляді плоских панелей прямокутної чи квадратної форми, або у вигляді циліндрів;
  • приймають сигнал на 360°;
  • в автоматичному режимі перемикнутися на вільну базову станцію у разі навантаження однієї з БС;
  • характеризуються невеликою ефективною дальністю.

Такі апарати випускаються в одноканальній та двоканальній модифікації. Перші вважаються застарілими, але все ще використовуються зі спрямованими моделями, тоді як всеспрямовані антени частіше працюють за технологією MIMO. Вона передбачає наявність двох антен у пристрої, одна з яких приймає сигнал, а друга – віддає.

Чому варто вибрати всеспрямовану антену?

Ось кілька причин для встановлення такого обладнання:

  • На відміну від спрямованого пристрою, всеспрямовані підсилювачі ловлять сигнал від усіх станцій у радіусі дії.
  • При відключенні БС вам не доведеться самостійно змінювати напрямок апарату, оскільки він автоматично прийматиме сигнал від іншої вежі.
  • Встановлення антени не потребує спеціальних навичок та профільного обладнання.
  • Вам не знадобиться налаштовувати обладнання, чого не скажеш про використання спрямованих модифікацій.
  • Техніка ідеально підходить для міської експлуатації, оскільки дозволяє приймати сигнал із відображенням.

Звісно, мінусом таких приймачів буде слабка ефективна дальність, проте за близького розташування базової станції ККД обладнання буде на максимально високому рівні.