Обробка полів, виноградників, садів та усіх інших сільськогосподарських угідь за допомогою безпілотних летальних апаратів – це не події майбутнього, це відбувається вже зараз. Компанія «Agro-aviator» пропонує послуги по обробці, поливу та десікації за допомогою дронів. На сайті agro-aviator.com.ua компанії можна ознайомитися із інформацією про застосування БПЛА. Компанія пропонує послуги мобільної виїзної бригади, що складається із досвідчених операторів дронів, яка проводить полив чи обробку добривами або десікацію в найкоротші терміни. Керування дронами відбувається за допомогою спеціальних пультів, телефонів або планшетів. Одна така бригада обробляє за добу більше 400 гектарів.

Також компанія «Agro-aviator» пропонує продаж агродронів «Hover 1-25L», які є найкращими комерційними дронами та застосовуються для розпилення рідини. У комплекті із агродроном можливо придбати пульт керування до нього з дальністю 3 км та часом роботи більше 20 годин, контролер та акумулятори.

Переваги агродронів

Завдяки технічним характеристикам та особливостям конструкції, використання таких дронів є дуже вигідним:

  • Велика ширина області розпилювання (8 метрів) допомагає одночасно обробляти великі площі, особливо якщо використовувати декілька дронів – це дозволяє обробити найбільшу площу за найкоротший час
  • Під час обробки відсутня колея між рядами рослин, завдяки чому вони не пошкоджуються
  • Можливість рівномірної обробки ділянок, незалежно від типу грунту, прохідності  та наявності перепадів висоти, завдяки тому, що агродрони оснащені радаром для виявлення перешкод і контрою поверхні
  • Гарантований термін служби агродронів понад 10 років
  • Продуктивність одного дрону більше 10 гектарів на годину
  • Стійкість проти сильного вітру більше 7 м/с
  • Запам’ятовування місця закінчення робіт та продовження виконання роботи з тієї ділянки, де зупинився

Також застосування дронів дозволяє значно економити воду (до 35%) та матеріали для оприскування, тому що обприскування відбувається дозовано та рівномірно.

Дуже зручним є використання БПЛА у садах та виноградниках. Дрони легко маневрують між перешкодами та терасами виноградників та між гілками дерев. Це забезпечує рівномірність обробки з усіх боків та по всій висоті.

Застосування агродронів для обробки сільськогосподарських угідь допомагає зменшити витрати, прискорити та збільшити врожай.