Садовий центр «Сади Буковини» - чудове місце для замовлення посадкового матеріалу для присадибної ділянки. Серед великої різноманітності рослин, дерев та чагарників знайдеться все необхідне для створення красивого та квітучого саду. Однак вибір саджанців на https://sadubykovunu.com.ua/ треба робити обдумано, особливо новачкам у садівництві. Корисні поради садоводам допоможуть  купити посадковий матеріал від садового центру «Сади Буковини» та радіти майбутнім врожаям.

Враховуйте свій клімат

Перш ніж почати вибирати рослини, важливо враховувати кліматичні умови. Посадка рослини в неправильному кліматі може призвести до поганого росту та нездорової рослини. Садовий центр «Сади Буковини» пропонує широкий вибір рослин, що підходять для різних кліматичних умов. Варто зв’язатися з експертом магазину, він підбере рослини, що будуть добре рости у вашому районі.

Подумайте про умови саду

Розташування саду має значення при висадці дерев та квітів. Деякі рослини віддають перевагу повному сонцю, а інші добре почуваються в тіні. Деякі рослини воліють добре дренований ґрунт, а іншим потрібний вологий ґрунт. Садовий центр «Сади Буковини» пропонує рослини, придатні для різних умов, враховуючи ці фактори, рослини дуже скоро будуть радувати зір пишним квітінням та врожаєм.

При виборі рослин важливо враховувати розмір саду. Деякі рослини виростають дуже великими, інші залишаються маленькими. Занадто великі рослини для площі саду призведуть до перенаселеності та поганого зростання. Про формування ландшафту треба попіклуватися заздалегідь, поєднуючи чагарники та квіти таким чином, щоб вони не заважали, а доповнювали екосистему саду.

Під плодові дерева варто виділити окрему ділянку, та висаджувати на достатній відстані одне від одного.

Якщо планують посадити хвойні дерева, пам’ятайте, що з часом вони розростуться та матимуть велику крону. Біля них не варто висаджувати квіти або чагарники, адже під тінню вони не сможуть нормально розвиватися. 

Догляд за саджанцями

В каталозі «Сади Буковини» всі саджанці, цибулини, декоративні рослини – гарної якості, відмінно вкорінюються. Для стимуляції росту варто придбати добрива, препарати для обробки від хвороб та шкідників. Садоводам-початківцям варто обирати серед невибагливих рослин.

Своєчасна обрізка, полив гарантують, що придбані рослини незабаром розквітнуть, а плодові дерева подарують перші врожаї.