Дуже актуальним у оформленні інтер'єру є освітлення точковими світильниками. Такі прилади розташовують на стелі за контуром або певною схемою в залежності від мети застосування. Точковими їх називають, оскільки кожна лампа є компактним джерелом світла, що висвітлює окрему частину приміщення. Світильники точкові купити за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині dilight.com.ua!

Лампи точкового освітлення: коротко про переваги

Такі освітлювальні прилади гармонійно виглядають з арочними конструкціями та підвісними стелями, виготовленими з плівки ПВХ або гіпсокартону. Вони надають приміщенню ексклюзивного вигляду та індивідуальності. До переваг використання таких світильників слід віднести:

- часткове чи рівномірне освітлення кімнати;

- відсутність тіні від світильника;

- економію електричної енергії;

- візуальне розширення простору;

- гармонійне поєднання з будь-яким стилем та інтер'єром;

- забезпечення яскравого підсвічування предметів, які розташовані безпосередньо під лампою;

- яскравість світлового потоку;

- тривалий термін експлуатації;

- монтаж лампи необхідної потужності;

- доступні та лояльні ціни в порівнянні з люстрами.

Особливості вибору

Стельові світильники, незалежно від конструктивних особливостей, комплектуються 3 видами лампочок - люмінесцентними, галогенними та світлодіодними. Перші характеризуються великою яскравістю, мінімальною тепловіддачею та економічністю. Такі лампочки випромінюють м'яке та рівномірне світло. За їх експлуатації економія електроенергії сягає 80% проти звичайними приладами. Галогенні лампочки мають компактні розміри, що дозволяє використовувати їх для монтажу у світильники, де акцент на цій деталі не потрібен. Термін їх експлуатації варіюється від 2000 до 4000 годин. Світлодіодні лампи - джерела стабільного світла, що не мерехтить. Вони відрізняються своєю довговічністю та енергоефективністю.

Вибирайте конструкцію світильника в залежності від цілей. Якщо вам необхідно організувати точкове освітлення для направлення світлового потоку у різні боки, придбайте поворотні пристрої. Стаціонарні лампи висвітлюють ділянку приміщення виключно у місці встановлення. Змінити напрямок світла не можна.

Під час вибору враховуйте спосіб монтажу. Якщо ви обладнаєте точкове освітлення у ванній або в іншому приміщенні з підвісною стелею, підійдуть врізні моделі. На стадії проектування системи освітлення не забувайте, що один прилад освітлює близько 2 м простору.