Зняти з компанії всі питання щодо персоналу можна за допомогою аутстаффінгу. Однак іноді роботодавці з тих чи інших причин зацікавлені у тому, щоб їхні співробітники залишалися у штаті. У такому разі оптимальним рішенням стане передача кадрового діловодства команді професіоналів компанії ХЕСТОРІЯ Україна - Плюс із впровадженням в компанію фахівця-імпланта, який візьме на себе всю кадрову рутину.

Слід розуміти, що кадровий аутсорсинг є набагато ширшим, серйознішим і професійнішим рішенням кадрової оптимізації, ніж залучення бухгалтера-кадровика «на аутсорсі» і, тим більше, ніж навантаження свого штатного бухгалтера обов'язками вести кадри.

Аутсорсинг кадрового діловодства — це передача функцій, пов'язаних із кадрами спеціалізованої компанії. Такий захід дозволяє помітно знизити навантаження на бухгалтерію та кадровий відділ або зовсім позбутися необхідності мати у штаті своїх бухгалтера та кадровика, а також спеціаліста з охорони праці. Бухгалтерський облік на аутсорсингу дає можливість компанії продовжити роботу як раніше, але не відволікаючись на проблеми з бухгалтерією та персоналом.

Ключовими особливостями кадрового аутсорсингу є такі два аспекти:

- Ваші співробітники залишаються на своїх місцях у штаті компанії;

- Компанія ХЕСТОРІЯ Україна – Плюс надає команду професіоналів у відповідних галузях, а також індивідуального менеджера (імпланту) для ведення діловодства на місці.

Кому підходить кадровий аутсорсинг?

Насамперед, це рішення підходить компаніям, вид діяльності яких законодавчо передбачає певні вимоги до штату співробітників. Такі клієнти часто не мають можливості вивести профільний персонал за штат або найняти працівників «ззовні», тому кадровий аутсорсинг стає єдиним оптимальним рішенням.

Наприклад, будівельні організації зобов'язані мати у штаті певну законом кількість працівників, які мають достатню кваліфікацію, рівень знань та навичок для виконання своїх посадових обов'язків.

Також аутсорсинг кадрового діловодства стає ідеальним компромісом під час роботи з тими клієнтами, які готові віддавати своїх співробітників аутстаффинговой компанії з власних міркувань. Для таких випадків підбирається найбільш підходящий варіант рішення, індивідуально обговорюються деталі та гарантується комфортна співпраця у рамках кадрового аутсорсингу.

Крім того, кадровий аутсорсинг може стати більш ефективною альтернативою найманому бухгалтеру, коли потрібно не просто вести бухгалтерію та кадровий облік, а й вирішити ту чи іншу проблему.