Якщо Ви зіткнулися із проблемою і хочете підтягнути шкіру після схуднення сучасна косметологія може запропонувати безліч засобів з різними типами дії, які будуть в тій чи іншій мірі ефективними. Зокрема, досить велика кількість народних методів має гарний результат, дозволяючи забезпечити шкіру потрібною кількістю мікроелементів та вітамінів. Але, варто розуміти, що для досягнення більш помітного результату буде вкрай важливо виконувати наступні рекомендації:

  • Позбутися шкідливих звичок.
  • Пити достатню кількість чистої води – не менше 2 літрів на день.
  • Перебувати на сонці мінімальну кількість часу, користуватися захисними засобами.
  • Правильно підібрати косметичні засоби.

В більшості випадків сильне обвисання шкіри трапляється тоді, коли схуднення відбувається не поступово, а дуже швидко, а отже шкіра не встигає пристосуватися до нових розмірів та виробити достатню кількість колагену. Плюс, під дією гормонів та різних стресових ситуацій, в деяких випадках, в результаті наявності захворювань, стан шкіри буде погіршуватися більш стрімко, ніж зменшиться вага. В таких випадках, використовуючи народні методи або косметичні засоби, впоратися із проблемою не вдастся.

Медичний центр Coolaser Clinic пропонує ефективне вирішення проблеми

Якщо Ви зіткнулися з проблемою поганого стану та сильного обвисання шкіри, пропонуємо Вам скористатися послугами кваліфікованих фахівців Coolaser Clinic. На базі цього медичного центру створено всі умови для проходження найрізноманітніших процедур, в тому числі косметичного характеру. Завдяки старанням співробітників із високою кваліфікацією та багаторічним досвідом, кожен пацієнт клініки може бути впевнений в гарному довготривалому результаті.

Для того, щоб ефект від процедур в Coolaser Clinic був максимальним, фахівці обов'язково проводять діагностику, оцінюють стан шкіри пацієнта та пропонують декілька методів вирішення проблеми. В клініці працюють пластичні хірурги з багаторічним досвідом роботи, що дозволяє пацієнтам не тільки використовувати малоінвазивні методики лікування, а й прибігати до хірургічного видалення надлишків шкіри. Записатися на безкоштовну консультацію та отримати більше інформації про особливості надання послуги Ви можете прямо зараз, відвідавши офіційний сайт клініки.