Шина є одним з найважливіших компонентів обладнання автомобіля. По суті, це єдиний його елемент, що безпосередньо контактує з поверхнею. Компанія https://koleso.ooo/ua/ пропонує великий вибір шин від відомих виробників. Всупереч поширеній думці, шини впливають не тільки на комфорт водіння, але насамперед на безпеку. Саме тому так багато уваги слід приділити вибору оптимального рішення. Отже, які фактори слід враховувати?

Шини та погодні умови

Коли справа доходить до адаптації шин до конкретних погодних умов, всі водії мають в основному 3 варіанти на вибір. Зрозуміло, йдеться про:

- зимові шини;

- літні шини;

- всесезонні шини (які стають все більш популярними серед покупців).

Основні відмінності між цими рішеннями пов'язані з використанням гумових сумішей з певною жорсткістю та конструкцією форми протектора, яка багато в чому відповідає за ефективне зчеплення з дорогою.

Зимові шини виготовлені з жорстких компаундів, що дозволяє зберігати свої ходові якості навіть у сильні морози. З іншого боку, канавки призначені для відведення значної кількості води. Літні шини виготовлені з компаундів зі значно меншою твердістю. Що стосується всесезонних шин, то вони забезпечують середні параметри водіння протягом кожного сезону і добре справляються з цією роллю.

Від чого залежить якість шин?

Щоб шина вважалася якісною, вона має відповідати кільком надзвичайно важливим критеріям. Про що ми говоримо?

- Кожен водій має підібрати шини для конкретної моделі автомобіля. Шини повинні добре справлятися з масою автомобіля та забезпечувати зчеплення з дорогою на певній максимальній швидкості.

- Не варто забувати і про питання, пов'язані з комфортом подорожі. Варто звернути увагу на індекс, який інформує про шум, створюваний шиною. Чим він менший, тим більше шансів, що ви зможете насолодитися повною тишею в салоні.

- Ще одним дуже важливим фактором є параметр опору коченню. Це безпосередньо впливає на середню витрату палива під час подорожі. Кожна шина також має бути добре підібрана до певного розміру обода.

Тому перед покупкою необхідно отримати інформацію про ширину, висоту та діаметр. В даний час на ринку можна знайти багатьох виробників шин, хоча слід підкреслити, що певною мірою слід уникати найдешевших рішень. Хоча такі покришки можуть і не становити пряму загрозу, вони відносно швидко зношуються. Для того, щоб гарантувати найбільший вибір, потрібно скористатися пропозицією найвидатніших дистриб'юторів, до яких належить компанія KOLESO, яка завдяки своєму величезному досвіду вважається однією з найкращих.