Безпека оселі — один з дуже важливих аспектів особистого комфорту. На щастя, сьогодні існує безліч категорій техніки, які допомагають забезпечити безпеку у власному будинку. Таку техніку можна знайти в гіпермаркеті https://www.bezpeka-shop.com/ua/ — найбільшому в Україні онлайн-магазині охоронного обладнання та засобів безпеки. До нещодавнього часу купити там товари офлайн можна було тільки у Києві та Черкасах, але гіпермаркет поступово розширює мережу.

Нова офлайн точка Bezpeka-Shop відкрилася у Вінниці за адресою вул. Магістрацька, 86. Тепер жителі міста можуть особисто завітати до магазину, щоб отримати вичерпну консультацію та підібрати необхідні товари.

Графік роботи магазину:

  • Пн-Пт: 10:00-19:00;
  • Сб: 10:00-17:00;
  • Нд: вихідний.

Що можна придбати в Bezpeka-Shop

Відвідавши Гіпермаркет Безпеки у Вінниці, клієнти зможуть знайти все, що потрібно для забезпечення належного рівня безпеки у житлових та комерційних приміщеннях:

  • Системи відеонагляду — Wi-Fi-, IP- та аналогові відеокамери, камери для дому та вулиці (з можливістю трансляції на YouTube).
  • Домофонія — великий вибір стандартних домофонів та моделей з розширенм функціоналом: можливістю переадресації дзвінку на смартфон, домофони із записом руху та відеопанелі на 4 персони.
  • Контроль доступу — все від біометричних систем та готельних замків до бронедверей та систем патрулювання.
  • Охоронна та пожежна сигналізація — окрім датчиків і комплектів сигналізації від Ajax та інших брендів, тут представлені засоби персонального захисту та обладнання для охорони периметру.
  • Джерела живлення — генератори, повербанки, сонячні панелі, які допоможуть забезпечити автономність охоронних систем.
  • Широкий вибір кабелів, захищених від зовнішнього впливу.

Bezpeka-Shop — вигідні умови для кожного українця

Гіпермаркет Bezpeka-Shop пропонує користувачам не тільки якісну продукцію, але й її гарантійне сервісне обслуговування протягом 12 місяців з моменту продажу. Після покупки кожен клієнт може замовити монтаж обладнання під ключ, або отримати підтримку з питань самостійного підключення.

Завдяки бонусній програмі, що діє на всі товари з каталогу, подальші покупки в гіпермаркеті безпеки Bezpeka-Shop стають ще вигіднішими. Серед особливих пропозицій — подарункові сертифікати на суму 1000 або 2000 грн. На них можна придбати будь-який товар з каталогу.

Безпека оселі — момент, про який не можна забувати. Легко і швидко вирішити це питання можна разом із Bezpeka-Shop.