Життя сучасної людини неможливо уявити без швидкісного Інтернету. Це і робочий інструмент, і спосіб підтримувати зв’язок з близькими, а також джерело корисного та цікавого контенту. Тому важливо вибрати надійного Інтернет-провайдера, щоб підключення було стабільним та високошвидкісним. Для мешканців міста Вінниця Інтернет від Volia — це оптимальне рішення.

KjHDhFeZBVBSEl-wWEZFWQsaTCwgmhEKQbm3koejXeFGfYhDYXES2skNvd2JN9-X2d-TSuPqeBTzj-SeiIqdSXNvxxXbGWoy00Eu5q6ZGN4It44uLbhKhszBvfuNnb9lXCwNum0bh_S69aJISWmpnTc

На що звертати увагу при виборі провайдера?

Першочергово слід звернути увагу на швидкість та стабільність передачі даних, яку пропонує провайдер.  Це основні характеристики, що безпосередньо впливають на комфорт користувача. Наприклад, Volia пропонує своїм клієнтам максимальну швидкість до 200 Мбіт на секунду. Завдяки сучасним технологіям провайдер забезпечує постійну якість та швидкість підключення.

Крім доступу в Інтернет, користувачам зазвичай пропонують додаткові послуги, що можна підключити окремо чи отримати за умовами вибраного пакету. Наприклад, в залежності від тарифного плану, абоненти Volia можуть отримати доступ до:

  1. Інтерактивного телебачення — понад 130 телеканалів з усього світу, з можливістю перемотування, паузи та доступу в архів телепрограм за останні 7 днів.
  2. Мобільного телебачення — спеціалізований додаток, що надає повноцінний доступ до перегляду телебачення на смартфоні.
  3. Сили Волі — додаткові послуги від провайдера, що не потребують доплати.

Керувати своїм тарифним планом можна в особистому кабінеті на сайті провайдера або за допомогою мобільного застосунку. Також завжди можна звернутись в контакт-центр зателефонувавши або надіславши повідомлення на електронну пошту.

Додатковий захист від Volia 

Користування Інтернетом повинно бути безпечним. Багато хто стикався з тим, що випадково перейшов за неперевіреним посиланням та підхопив комп’ютерний вірус. Захистити своїх абонентів від кібератак — завдання інтернет-провайдера. Volia співпрацює з ESET – міжнародним розробником антивірусного ПЗ. Вони пропонують:

  • виявлення та усунення шпигунських та вірусних програм;
  • захист будь-якої техніки (смартфону, смарт-ТБ, комп’ютера, планшета);
  • блокування підозрілих інтернет-ресурсів;
  • захист онлайн-платежів та переказів;
  • функцію батьківського контролю під час користування технікою дітьми;
  • захист вебкамери та роутера від хакерських атак.

Вибір надійного інтернет-провайдера — це не лише питання комфорту користування мережею, а й безпеки особистих даних, фінансів та захисту дітей від небезпечного контенту.

Як підключити Інтернет від Volia?

Зробити це легко — достатньо залишити свій номер мобільного в спеціальній формі на сайті провайдера та очікувати дзвінка від спеціалістів. Вони проконсультують щодо всіх аспектів підключення.