Рубашки є одним з базових та популярних речей у чоловічій шафі. У діловому світі їх прийнято носити практично цілий рік, навіть у найбільш спекотну пори пору. На роботу, ділові зустрічі підійдуть сорочки з довгим рукавом класичних моделей, а на повсякдення – вільні фасони, як з довгим, так і коротким рукавом. Тож, у гардеробі кожного має бути не одна рубашка, а декілька на роботу та дві-три на кожен день.

Особливості чоловічих сорочок

Чоловічі рубашки налічують багато моделей на будь-який смак та колір, наприклад:

  • Крій: вільний та приталений.
  • Рукава: короткі та довгі.
  • Сезон: весна/літо та осінь/зима.
  • Стиль: кежуал, офісний, спортивний.
  • Матеріал: бавовна, денім, шовк тощо.

Класична рубашка з довгими рукавами – це більше про робочий стиль. Так як до ділових образів одягають краватку або метелик, то слід вибирати сорочку з суцільнокроєним коміром-стійкою. За кольором вирішуєте самі, це може бути і чорний, і білий, і сірий и багато інший, а можна одягнути і у смужку або маленьку клітку.

Рубашка приталеного крою підходить чоловікам з підтягнутою фігурою, щоб підкреслити її та показати себе. Дані сорочки комбінуються з вузькими краватками та завуженими брюками. Їх можна одягати на побачення з дівчиною, у похід у ресторан тощо.

Рубашка вільного крою (з довгим чи коротким рукавом) використовується на кожен день. Вони не перетискають, не сковують рухів і не потрібно заправляти у штани. Для повсякденних образів влітку добре купити би сорочку з деніму або з візерунками, а для осені – лляні рубашки без коміра.

Матеріал, з якого виготовляються чоловічі сорочки

Будь-яка чоловіча рубашка відрізняється, у першу чергу, тканиною, з якої пошита.

1. Лляні. У складі такої сорочки наявні натуральні волокна, тому забезпечується хороша терморегуляція тіла, отже, буде комфортно та не спекотно влітку.

2. Джинсові. Таку сорочку можна одягнути влітку, осінню та взимку, вони довговічні та не вимагають особливого догляду.

3. Шовкові. Її носять не кожен день, а на особливі заходи, бо за допомогою неї можна виглядати ефектно та вишукано. Дану чоловічу сорочку доведеться купувати за значно вищою ціною, але якість одягу перевершить усі Ваші сподівання.

4. Бавовняні. Зараз виготовляють не з однієї бавовни, а зі змішаних тканин, що містять синтетичні волокна, які надають більшої міцності та практичності виробу.