Однією з важливий деталей двигуна автомобіля є ремінь ГРМ. Він призначений для передачі обертання від колінчатого валу до розподільного валу, що синхронізує роботу клапанів мотору та забезпечує обертання водяного насосу, що гарантує стабільну та ефективну роботу всього автомобіля.

Ремінь ГРМ є досить міцним, але, як і будь-яка інша деталь з часом він зношується і потребує заміни. Для того, щоб це можна було зробити швидко і зручно виробники пропонують готові комплекти ГРМ.

На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/komplekt-remeny--rolik  ви можете купити оригінальні комплекти ГРМ від VAG, TOYOTA, Opel, Peugeot/Citroen, RENAULT, LAND ROVER, MAZDA, MITSUBISHI, Hyundai/Kia/Mobis , Fiat/Alfa/Lancia, FORD, GM,BMW.

Також в каталозі представлено якісну продукцію від брендів AIC, ASAM, ASHIKA, Delphi, EUROREPAR, FEBI BILSTEIN, JAPKO, KAVO, SALERI, SALERI SIL, SASIC, ZILBERMANN, АВТОВАЗ, SKF, SNR NTN та інших.

 

Що входить у комплект ГРМ?

Склад комплекту може відрізнятись залежно від виробника та марки авто, для якої призначені автозапчастини. До складу комплекту неодмінно входять:

 • ремінь ГРМ;
 • віброгасник;
 • ролики обвідні;
 • кріплення;
 • кільця свічкових колодязів;
 • сальники та прокладки;
 • натягувач із роликом до нього.

Також комплект може включати водяний насос та інші деталі. 

Коли треба міняти ГРМ комплект?

Ремінь ГРМ піддається постійним інтенсивним механічним навантаженням, тож з часом виходить із ладу. Обрив цього ременя призводить до серйозних поломок, тож дуже важливо міняти його вчасно та обирати перевірену якісну продукцію.

Причиною поломки до істотного зносу може бути неправильний монтаж, недостатньо сильний натяг або занадто сильний. Також поломка може бути викликана потраплянням бруду, рідким використанням авто, слабким приводом тощо. 

Як дізнатись що треба міняти ремінь ГРМ?

До ознак несправності цієї деталі відносять наступні:

 • витік оливи біля кожухів;
 • чорний дим з вихлопної труби;
 • мотор запускається повільно;
 • зниження потужності двигуна;
 • вібрації двигуна та сторонні звуки.

Важливо регулярно оглядати комплект ГРМ. На ньому не повинно бути тріщин, слідів стирання чи пошкоджень. Якщо вони є, треба терміново замінити комплект на новий. 

Де замовити якісний комплект ГРМ в Україні?

Великий асортимент якісних автозапчастин представлений в інтернет-магазин CHAS-TO. Ви можете купити комплекти ГРМ від провідних виробників. Підібрати товар ви можете за допомогою пошуку за VIN-кодом, вказавши модель, марку та рік випуску авто, або звернувшись за допомогою до консультанта.

До переваг цього інтернет-магазину відносять:

1. Якість товарів. В каталозі представлено виключно сертифіковані запчастини та розхідні матеріали від перевірених виробників.

2. Широкий асортимент – ви можете замовити все необхідне в одному місці.

3. Доступні ціни.

4. Оперативну доставку.

5. Зручні способи оплати.

Пам’ятайте, що із заміною ременя ГРМ неможна тягнути, адже при його обриві пошкоджується весь двигун. Замовляйте комплект ГРМ та забезпечте стабільну роботу вашого авто.