Створення всіх необхідних умов, які сприяли б задоволенню потреб літніх людей, потребує багато зусиль. І навіть якщо близькі згодні самостійно доглядати людину похилого віку, у них може не вистачати на це часу або спеціальних навичок.

Надаючи соціальні послуги, пансіонат для людей похилого віку в Вінниці, відрізняється широкою спеціалізацією. Проживання в умовах повного пансіону пропонується людям з різними захворюваннями:

  • розташування в повністю підготовленій будівлі з облаштуванням найкращих номерів для проживання;
  • зручне розташування пансіонату забезпечується територіальним віддаленням від промислових зон регіону;
  • наявність комфортних умов для лежачих пацієнтів та інвалідів, облаштування конструкцій для їх пересування;
  • організований догляд та допомога пацієнтам з різними захворюваннями, проведення гігієнічних процедур та профілактики ускладнень;
  • мешканці потрапляють в атмосферу уваги та турботи, для них облаштований зручний та просторий майданчик для прогулянок на повітрі.

Створюючи комфортні умови для кожного мешканця, будинок для людей похилого віку у Вінниці піклується про їх психологічний та фізичний комфорт. Організовано можливість постійної підтримки зв'язку з близьким, а ціни на проживання встановлені на найдоступнішому рівні з наданням комплексу соціальних послуг.

Умови проживання

У номерах, загальних кімнатах та на вуличному прогулянковому майданчику створені умови максимального комфорту та обов'язкової безпеки. В одному номері може проживати від 3 до 5 постояльців, що створює умови для активної соціалізації, спілкування та підтримання позитивної атмосфери. Забезпечуючи комфортне життя дім престарілих у Вінницькій області гарантує своїм мешканцям найкращі умови, наявність комфортабельного та зручного меблювання.

Харчування в пансіонаті

Розробляючи сезонне меню, мережа приватних будинків для літніх людей «Evomed» орієнтується на рекомендації дієтологів та лікарів. До раціону підопічних включаються необхідні продукти харчування, що використовуються у свіжому вигляді для подальшої обробки різними кулінарними техніками. У пансіонаті організовано 5-разове харчування, страви подаються до столу у свіжому вигляді, для кухні закуповуються виключно якісні та сезонні продукти харчування.

Догляд та реабілітація

Програми з необхідного догляду та курси реабілітації підбираються на підставі рекомендацій, виданих лікарями. Індивідуальний підхід дозволяє підвищити якість життя та включає контроль основних параметрів здоров'я, надання медичного супроводу та регулярних оглядів. Піклуючись про здоров'я підопічних, приватний будинок для літніх людей у Вінниці забезпечує їм цілодобовий нагляд, дотримання терапевтичних програм відновлення.

Контакти

Сайт: https://evomed.com.ua/

Телефонуйте за номером +38 (050) 447-75-33 щоб дізнатись деталі розміщення літньої людини в пансіонаті!