Каблучка — найперший з аксесуарів, який уподобали наші давні предки. За однією з легенд, каблучку придумав сам Прометей — викував із ланцюга, яким був прикутий, на згадку про все пережите. 

Золоті кільця завжди прикрашали пальці вельмож і аристократів, але навіть наймогутніші та найбагатші з них навряд чи могли б уявити собі розмаїття, яким представлені тренди каблучок 2023. Купити кільце в цьому сезоні — не проблема, адже трендові моделі вражають багатством фантазії та різноманіттям оригінальних дизайнів.

1ZKsS2eIvNADlexXNJqMg5RrmZwBGIWdWINmnQTJFiz3lNyePcpDq9V1KWgVvAP8ZPT_sML2FDqRxy-Dtl5BMpEMTWziUtqaEc56odsXYaPyXuP8a9JY0XGmnRdcr1FFKkjLiYX7YgME

Трендові каблучки 2023–2024

 1. Залишається актуальним тренд на масивні та об'ємні прикраси — каблучки з широкими шинками, композиції з великими яскравими каменями, персні та печатки зі вставками огранки «маркіз».
 2. Тренд на геометрію виражається у різноманітних зиґзаґах, квадратах, вставках геометричних форм.
 3. Якщо ви шукаєте трендове ювелірне кільце, золото й срібло, як і раніше найбільш актуальні метали. Особливо популярні моделі з білого золота, а також каблучки-триніті з металу трьох кольорів.
 4. Один із проявів модного мінімалізму — маленькі делікатні вставки з блискучих діамантів або фіанітів. Додаткова перевага таких моделей — цілком прийнятна ціна.
 5. Екстравагантний тренд — дерев’яні та шкіряні каблучки, а також комбіновані моделі із золота з елементами дерева та шкіри. Не менш популярні металеві каблучки зі «шкіряною» текстурою.
 6. Актуальності не втратили розімкнуті асиметричні моделі, бочечки з розсипами фіанітів, брутальні гайки та виразні прикраси нестандартних форм.

Актуальні стилі каблучок 2023–2024

hrCuJu3tT5KjybJYKAn4-0GxcqFRv6iAV0QULtgMdvits-IiNkUGMA0yFaZQFEjnb-NnzI8zzYBe9KU6Ze4ECGkFL1Tv61EGadu1lA-MDCZHryYOzCP2QYvCjadaz9mdrhWkVbe803qO

Вибір стилів дуже широкий, але на лідерських позиціях закріпилися наступні:

 1. Класичний: солітери з акуратним камінчиком круглої або квадратної огранки, каблучки-діадеми, флористичні моделі, «малинки» тощо.
 2. Сучасний: фалангові каблучки, абстрактні та геометричні композиції, трансформери, каблучки з шипами, моделі з різноманітними символами.
 3. Вінтажний: ретро-каблучки, моделі з філігранню, великою кількістю завитків а-ля рококо, складним оздобленням, чорнінням.
 4. Бохо: моделі з білих металів, прикрашені навмисне необробленими каменями або виразними самоцвітами незвичайних форм. Особливо популярні корали, бірюза, яшма, агати.
 5. Етнічний: автентичні індійські каблучки, прикрашені мандалами, африканські моделі із символами та малюнками, арабський шик із міксом яскравих каменів, лаконічні єгипетські каблучки з емаллю й кольоровим оздобленням.
 6. Спорт-шик: об'ємні каблучки з каменями або іншими вставками, які одразу впадають в око.
 7. Патріотичний: прикраси в українському національному стилі або з декором у вигляді державних символів.

А ще варто зазначити, що каблучки різних стилів можна сміливо міксувати між собою та навіть носити по кілька штук на одному пальці. Купити кільця на вигідних умовах пропонує ювелірний інтернет магазин Gold.ua.