Більшість людей вірять в те, що коноплі – це шкідливий продукт, який використовується виключно наркоманами. В реальності все зовсім не так. Це спричинено тим, що зараз можна знайти доволі велику кількість інформації про те, що канабіс це легкий наркотик, в той час, як не так багато даних про те, що це прекрасна промислова культура, яка використовується у різних сферах. Зараз цілком можна купувати насіння канабісу оптом, вирощувати рослини та робити з них майже будь-який продукт. На сучасному ринку присутні понад 35 000 виробів з листя конопель, суцвіть, а також інших рослин.

Зауважте, що наша стаття створена для ознайомлення з технологіями використання технічних конопель. Ми не пропагуємо вирощування марихуани у тих країнах, де це заборонено.

Як переробляються коноплі: які продукти можна виготовити з рослин

У промисловому виробництві використовують виключно технічні коноплі. У цій рослині найнижча концентрація психотропних речовин, або вони повністю відсутні. Концентрація ТГК частіше за все не більше 1-4%. Канабіс переробляється для створення наступних речей:

Папір

Перша друкована Біблія Гутенберга була виготовлена саме з конопляного паперу. Крім того, його використовували для створення паперових грошей у Китаї, Конституції США та Декларації незалежності. Як це не дивно, але у 19 столітті близько 90% всього існуючого паперу виготовляли саме з технічних конопель. Популярність паперу з канабісу обумовлена тим фактом, що він був набагато краще ніж продукція з дерев – дешевше, міцніше, довговічніше. Крім того, перевага конопляного паперу в тому, що для росту рослини потрібно всього 4 місяці, в той час, як деревам потрібно декілька десятків років.

Конопляна олія

Олія з насіння конопель має величезну кількість поживних речовин, а також різних вітамінів:

  • С;
  • А;
  • D;
  • В1, В2, В3, В6;
  • Е.

Також в олії є близько 20 амінокислот, 9 з них є незамінними. Конопляна олія використовується для лікування, а також у косметології. Останнє обумовлено тим, що канабіс здатен розгладжувати зморшки, очищувати шкіру та попереджувати старіння.

Текстильна промисловість

Стебла конопель переробляються на волокна для виробництва тканин. Готова текстильна продукція може похизуватись високою міцністю. Крім того, якщо бажаєте на довгий час зберегти яскравість тканини, її чудовий стан, то неодмінно треба купувати речі з канабісу. Раніше конопляні волокна використовувались для виробництва простирадл, гардин та іншого текстилю. Зараз деякі світові дизайнери використовують у створенні своїх колекцій коноплі.

Мотузки

Саме з марихуани виготовляють найбільш міцні мотузки. По зносостійкості представлені вироби можуть обігнати тільки ті, що виготовляються з додаванням синтетичних компонентів. При цьому конопляна мотузка може використовуватись у різноманітних сферах – господарство, будівництво, декоративне оформлення. Також варто зазначити, що з неї виготовляють меблі та навіть пожежні шланги.

Утеплювач

Конопляний утеплювач чудово зберігає тепло. Цього вдалось досягти шляхом здатності протидіяти плісняві та іншим шкідникам.

Висновки

Загалом, коноплі – це універсальна рослина, яка використовується майже у кожній сфері промисловості. Технічні сорти – це не легкі наркотики, а справжній рятівник для людства, бо це чиста сировина, яка не забруднює довкілля. Таким чином, вдається зменшити вирубку лісів, покращити стан повітря та інше.

Джерело: https://smartshop-smartshop.ua/semena-elitnoj-konopli