Торгові зали супермаркетів є об'єктами з підвищеною ймовірністю ризику порушення безпеки. У натовпі, зловмиснику найлегше загубитися, тому потрібно приділяти окрему увагу системі охорони. Її організація вимагатиме розробки плану та перевірки найбільш уразливих місць, тому рекомендується звернутися до фахівців. Сучасна охорона торгових центрів дозволить зменшити кількість краденого товару та ловити злочинців.

Докладніше про створення системи безпеки

Для кожного об'єкта проводиться розробка окремого плану оперативного реагування, якщо виникне небезпека. Також виконується проектування розміщення камер. Для забезпечення збереження майна, співробітників та покупців, робітники охоронної компанії можуть:

  • Безперервно проводити патрулювання приміщення;
  • Створити пропускний режим, розставити пости;
  • Контролювати відвідувачів, проводити профілактику ризику крадіжок та псування продукції;
  • Виконувати огляд території перед початком робочого дня та після його завершення;
  • Здійснювати контроль за дотриманням правил безпеки;

Правильне ставлення до організації охорони торгового центру гарантує підтримання порядку. Професійний підхід та продумана система охорони будуть гарантією безпеки, і не залишать жодного шансу діям злочинців. Вони затримуються на місці злочину та передаються співробітникам поліції.

Камери відеоспостереження розміщуються по всьому периметру центру, не залишаючи неосвітлюваних місць. Записи зберігаються в пам'яті систем, і при необхідності можуть відтворюватися. Кількість персоналу для охорони підбирається окремо, оскільки залежить від: площі приміщення, цінності товару та кількості відвідувачів. У договорі прописуються обов'язки сторін, що дозволяє забезпечити чітке виконання вимог.