Ваш син чи донечка вже вивчили всі літери українського алфавіту та змогли опанувати методику складання складів? Вони вміють складати зі складів слова та речення, а значить розпочинається один із найвідповідальніших етапів – самостійне перше читання. Саме під час цього етапу буде дуже добре закладатися фундамент майбутнього ставлення вашої дитини до книг. Тому спеціалісти радять з великою відповідальністю підходити до вибору літератури для цього вкрай відповідального періоду життя малюка. Найкраще для дитини підбирати такі книги для першого читання як:

  • невеликі за своїм обсягом історії, які мають цікавий сюжет;
  • книги для самостійного читання з великим та зрозумілим шрифтом;
  • книги з цікавими та яскравими ілюстраціями.

Про що важливо пам'ятати?

Саме батьки є провідниками своїх дітей у захопливий та неймовірний світ літератури. Їм недостатньо обрати книги для першого читання і запропонувати їх малюкові. Потрібно обов'язково показувати дитині любов до книги на своєму власному прикладі. Завжди прислухайтеся до думки малюка і ніколи не знецінюйте її. Якщо ваш син чи ваша донька хочуть обрати книги для першого читання самостійно, дозвольте їм це зробити. До речі, для цього в Україні вже не один рік діє офіційний сайт видавництва РАНОК. Тут люблячі батьки і не лише вони зможуть обрати найрізноманітніші книги для першого читання своїх діток та не лише такі книги.

Зокрема в асортименті пропозицій книги-новинки, для раннього розвитку та підготовки до школи, різноманітна дитяча література з навчальною літературою. А ще ж варто згадати про захопливі комікси та книги для молоді з підлітками і навіть літературу для дорослих. Якщо раптом ви захочете зробити приємність своїм найдорожчим у світі ще поки маленьким людям, обирайте на сайті видавництва ігри та набори для розвитку творчості.

Які ще книги можна придбати на сайті видавництва РАНОК?

Саме зараз тут діє вигідна акція на книгу про Еґґі Мортон. Друковане видання надзвичайно популярне, адже це справжнісінький детектив у дусі всесвітньо відомої Агати Крісті. Головна героїня історії – Еґґі Мортон, яка ну дуже вже обожнює займатися розслідуванням різноманітних заплутаних історій. У неї є свій кумир Еркюль Пуаро, якого вона намагається нічим не гірше наслідувати.

Тому якщо ваш малюк мріє поринути у прочитання детективної історії, що сповнена таємниць та пригод і незабутніх персонажів, вам обов'язково варто придбати саме цю книгу. Крім неї на сайті видавництва ви знайдете й інші гідні уваги пропозиції.