Рішення перейти на сигари чи самокрутки курці зазвичай пояснюють тим, що звичайні цигарки перестають приносити їм справжнього задоволення. Класичні методи виготовлення продукції, що ґрунтуються передовсім на економічності виробництва, не дають надто багато простору для експериментів чи пошуку ідеальних смаків.

Тому дедалі більше людей вирішують перейти до самостійного створення сигарет. Ми пояснюємо, в чому переваги куріння самокруток і чому воно стає дедалі популярнішим.

Які плюси є в самокруток

Головною перевагою самокрутки є те, що споживач самостійно контролює як склад продукту, так і весь процес його виготовлення. Сигарети "хенд-мейд" дозволяють насолодитися тютюном потрібної міцності та без добавок. Виключно від вибору курця залежить також сигаретний папір чи фільтр власноруч створеної цигарки. Великий вибір складових для створення самокруток пропонує інтернет-магазин Smoky Dogg.

Самокрутка свідчить про індивідуальність курця. Так людина може створити сигарету, що пасує до його зовнішнього вигляду. На ринку є сигаретний папір найрізноманітніших кольорів – жовтого, червоного, блакитного, зеленого, що дозволить створити самокрутки, що пасуватимуть до стилю людини.

Крім того, споживач самостійно обирає тютюн і його аромат. Тому оточуючі принюхуються до оригінального запаху з зацікавленістю, замість обурюватись зіпсованому стандартними цигарками повітрю.

Також скручування самокруток здебільшого має на людей заспокійливий вплив. Ті, хто переходять на самокрутки, за статистикою, курять набагато менше. Натомість сигарети, буває, палять одну за іншою, а за вечір курець можу викурити майже пачку. Особливо це помітно в стресових ситуаціях, коли "щоб заспокоїтися" одним потрібно чимало сигарет, а іншим вистачає неквапом скрутити самокрутку.

То що ж дешевше – звичайні сигарети чи самокрутки?

Ціна тютюнових виробів є важливим фактором для їхніх споживачів. Самокрутки дарують оптимальний баланс співвідношення якість/ціна. Навіть при купівлі хорошого, дорогого тютюну та якісного папіросного паперу, продукт вийде дешевшим, ніж хороші сигарети.

Виходячи з середніх розрахунків, паління цигарок обходиться бл. 100 грн/день. Дослідження показують, що курець самокруток викурює за день приблизно вдвічі менше цигарок. З 1 кг тютюну, що його можна купити за 300-350 грн, можна отримати близько 500 самокрутних сигарет.

Якщо купляти складові для самокруток більшими партіями, їх вистачатиме надовго, а виготовлення сигарет буде набагато дешевшим. При цьому куріння приноситиме значно більше задоволення.