Організація свята – це багатомірна та відповідальна задача, до якої необхідно ставитися серйозно та планувати заздалегідь. В першу чергу поміркуйте про те, щоб гості відчували себе максимально затишно на банкеті, а для цього необхідно знайти необхідну кількість зручних меблів, щоб всім вистачило місця. Звісно, купляти всі їх не практично, особливо якщо заходи ви проводите не так часто, а гостей плануєте запросити багато. Оренда столів – це вибір для кожного, в кого не було в планах купляти у свою колекцію величезну кількість меблів.

Які столи підійдуть для банкету

Під час банкету люди хочуть насолодитися спілкуванням один з одним та гарно провести час. Саме тому столи знадобляться ті, що сприятимуть сумісному дозвіллю та спілкуванню. Вони мають бути функціональними та місткими, але й добре вписуватися у загальний інтер’єр. На сайті Rent-Vira ви знайдете декілька моделей, серед яких гарантовано знайдете той стиль, який впишеться у тематику вашого заходу та ваше бачення. За формами ви можете розглянути наступні моделі:

  • Прямокутні столи. Їх добре поєднувати між собою, тим самим створюючи довгі конструкції, за якими можуть розміститися багато людей. Такий підхід забезпечує легкий доступ до столу для більшої кількості гостей.
  • Круглі столи. Створять більш затишну та інтимну атмосферу, адже за них ви зможете посадити меншу кількість людей. Круглі столи гарні тим, що кожен учасник може бачити інших своїх співрозмовників, що створює відчуття єдності. Вони ідеально підходять для весіль та банкетів, де важливе спілкування між гостями першою чергою.
  • Квадратні столи також можуть бути використані для створення унікальної атмосфери. Вони створюють унікальну конфігурацію та додають елегантності.

Важливо обирати столи, розміри яких відповідають кількості гостей та забезпечують достатньо місця для комфортного розміщення посуду та приладів. Стандартна висота стола для банкету становить 74-76 сантиметрів, що зручно для сидіння на звичайних банкетних стільцях, яких ви також можете замовити у будь-якій кількості на сайті компанії для оренди меблів. Вибір стилю столів має гармоніювати з тематикою та декором заходу загалом. Декоративні скатертини, центральні композиції можуть використовуватися для створення унікальної атмосфери.

Чому варто замовити столи в оренду

Послуга замовлення столів в оренду – це не тільки практично, але й зручно, адже це надає вам низку переваг:

  • Значна економія коштів. Купляти столи за власні гроші не вигідно та нераціонально з точки зору фінансів.
  • Оренда столів включає їх доставку, установку та демонтаж, що значно заощаджує ваш час на підготування. Компанії, які займаються орендою, відповідають за логістику та управління меблями.
  • Усунення проблем зберігання великих меблів, що особливо актуально для організації або осіб, у яких обмежений простір.
  • Доступ до меблів за значно дешевшою ціною, проте гарної якості. Такі меблі можуть бути значно кращими за відповідні гроші ніж ті, що могли б собі дозволити придбати.