ТРЦ – місця, де накопичується велика кількість відвідувачів. Хтось вирушає магазинами, а хтось – йде у розважальну зону. За площею, такі приміщення можуть досягати кількох сотень квадратних метрів. Забезпечити безпеку у такому місці – першочергове завдання. Йдеться як про дії злочинців, так і про непередбачені ситуації. Тому фізична охорона ТРЦ – популярна послуга, якою користуються всі центри.

Організація охорони

ТРЦ – це місце, в якому проводять час годинами, але велике скупчення людей може стати потенційним ризиком. Крадіжки, теракти, нещасні випадки – це можна виключити, якщо налагодити систему. Фізична охорона доповнюється обладнанням для спостереження, що дозволяє не залишити без контролю жодного кутка. Фахівці контролюють відвідувачів та працівників і можуть оперативно зреагувати на загрозу.

Після закриття торгового центру основне завдання охорони полягає у захисті від неправомірного проникнення. У цій ситуації значення має захисна сигналізація, на купівлі якої не потрібно економити. Вона може реагувати на рух або відкриття, та має гарантувати оперативне спрацювання. Вартість обслуговування відрізнятиметься, оскільки залежить від багатьох факторів.

Навіщо звертатися до спеціалістів?

ТРЦ – приміщення з великою площею, тому до розробки системи охорони потрібно підходити з особливою увагою. Потрібно розрахувати кількість охорони, розташувати обладнання так, щоб не залишилося зон, що не висвітлюються, і розпланувати обхід території. Звертаючись до перевіреного агентства, і замовляючи фізичну охорону, вам не доведеться турбуватися про виникнення проблем. Фахівці зможуть врахувати особливості приміщення та розробити систему, яка забезпечить безпеку та дозволить контролювати торговий заклад.