Незалежно від того який спосіб життя Ви обираєте: біг, стрибки, спуски, підйоми чи звичайну спокійну ходьбу, Ваші ноги зазнають щоденних навантажень. Якщо взуття підібране неправильно, перш за все, Вам буде некомфортно, а згодом виникне й біль. Саме тому для того, щоб зробити будь-яку Вашу активність приємнішою та більш ефективною, важливо вибирати відповідне взуття. Якщо останньою порадою знехтувати – це може призвести до дискомфорту, втоми чи навіть різного роду травм.

Рекомендуємо перевірений інтернет-магазин, що спеціалізується на тактичному взутті бренду Lowa. Варто зауважити, що Lowa орієнтується саме на потреби споживача, постійно покращує та вдосконалює якість найбільш затребуваних моделей. То ж з’ясуймо, як обрати тактичне взуття, що слугуватиме Вам тривалий термін навіть у найскладніших умовах експлуатації.

Вибір взуття залежно від особливостей навантажень

667afb87a320b.webp

Без сумніву будь-який вид тактичного взуття відрізняється від звичайного повсякденного, зручністю та надійністю. Але, перш ніж купувати тактичне взуття, варто розібратися для якого виду активності воно необхідне. Кожен вид фізичних навантажень має свою специфіку та формує різні вимоги щодо готовності до його виконання.

  • Щоденні прогулянки містом, короткотривалі походи на природі. Це звичні для кожної людини види активності. Задля забезпечення зручності та комфорту під час даних активностей, рекомендуємо Вам звернути увагу на легковагові моделі з хорошою амортизацією, що виготовляються з дихаючих матеріалів та комплектуються зручною колодкою.
  • Біг. Для бігу варто обирати легкі, гнучкі кросівки з хорошим щепленням, амортизацією та захистом кінцівок від трави, коріння, каміння тощо.
  • Довготривалі походи, трекінги. Для таких видів активності варто обирати моделі, що забезпечують надійну фіксацію ніг, оснащені жорсткою підошвою з високоякісним протектором задля досягнення стабільності та надійного щеплення підошви з поверхнями різної структури та властивостей.
  • Високогірні подорожі, альпінізм. В даному випадку необхідно обирати міцні черевики з високою фіксацією щиколотки, що сумісна з кішками для безпечного долання снігу та льоду.

Обміркуйте, в яких умовах Ви будете використовувати взуття. Розуміння цього значно полегшить процес вибору. Якщо ваша активність різноманітна, можливо, варто придбати декілька пар, для кожного виду активності.

Визначальні характеристики тактичного взуття

667afbae039c0.webp

  • Матеріали верхньої частини та підкладки. Міцні та «дихаючі» матеріали (шкіра, нубук, якісний текстиль тощо – забезпечать тривалий термін експлуатації, захист від вологи, комфорт). Підкладка допомагає відвести вологу та створює оптимальний мікроклімат всередині взуття.
  • Вага та жорсткість. Легкі матеріали зроблять тактичне взуття комфортним для подолання довгих дистанцій. Висока жорсткість – для альпінізму, гірського туризму; м’яка та гнучка підошва – для бігу та прогулянок.
  • Підошва та протектор. Жорстка підошва з рельєфним протектором – надійна опора на безладних поверхнях під час походів та трекінгу. Для бігу по стежках найкращий варіант – гнучка підошва з протектором, що працює у кількох напрямках, дозволяючи при цьому стопі природно згинатися.
  • Система шнурівки та фіксації стоп. Системи шнурівки та додаткові елементи фіксації (петлі, ремінці, резинки) мають забезпечувати надійну посадку взуття, захищати від натирання та ковзання стопи всередині.

Сподіваємося, що наші невеликі поради стануть Вам у нагоді! Обирайте тактичне взуття залежно від характеристик та відповідно до власних потреб та отримуйте максимальний комфорт і задоволення при кожному кроці у тандемі з високою якістю та надійністю.