Хостинг є якоюсь послугою, яка пропонує ресурси, необхідних у тому, щоб розміщувати певну інформацію на якомусь сервері, що постійно перебуває у мережі, тобто це, зазвичай, Інтернет. Купити хостинг за вигідною ціною можна на qhost.net.ua!

Як правило, хостинг відноситься до пакету, який обслуговує сайт, а також включає, як мінімум, послугу з розміщення різноманітних файлів проекту на певному сервері, де запущено спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому забезпечується обробка запитів до такого роду файлів, а якщо бути точніше, веб-серверам. Найчастіше до послуг обслуговування також відноситься надання певного місця для:

- кореспонденції поштового типу,

- баз з даними,

- сховища з файлами,

- DNS.

Купити хостинг зараз досить просто, головне – знайти хороший сайт. До речі, хостинг з електронною поштою, базою даних, розміщенням файлів, а також послугами ДНС можуть бути надані як окремі послуги, а можуть і входити в комплекс.

Де купити хостинг?

Продаж хостингів зараз надається у безлічі відповідних місць, проте далеко не скрізь такі умови, якими їх хотілося б бачити. Вибір хостингів величезний. Перш, ніж купувати собі якийсь, гарненько подумайте над тим, який саме варіант вам необхідний, з якою метою і таке інше. Але переживати не варто: все буде гаразд, кожна людина знайде собі ідеальний варіант.

При виборі хостера варто не полінуватися і переглянути різні варіанти. Обов'язково поцікавтеся можливими обмеженнями на трафік (кількість переданих/прийнятих даних), розмір сайту, завантаження сервера (наприклад, багато провайдерів обмежують максимальний час виконання скрипта і сумарний час виконання всіх ваших скриптів) і т.п. Дізнайтеся, чи можна встановлювати свої скрипти, чи надає хостер набір готових CGI, які програми та мови встановлені на сервері, чи є telnet доступ, чи можна заводити власні домени третього рівня, чи можна заводити власні поштові скриньки, автовідповідачі тощо.

Запитуючи про обмеження трафіку і почувши "необмежено" у відповідь, поцікавтеся, що означає "необмежено" і якою цифрою воно виражається. Якщо ж обмеження є, то дізнайтеся скільки коштуватиме їхнє перевищення. Врахуйте, що ті речі, які зараз вам здаються незначними, наприклад, наявність бази даних можуть вам знадобиться досить скоро - сайт буде розвиватися і захочеться чогось нового... А зміна хостера в реальному житті - це як мінімум тиждень нервування і нестійкої роботи сервера...