Тисячі медичних туристів щороку обирають саме іспанські шпиталі для лікування за кордоном. Не дивно, адже на базі клінік працюють профільні центри, де досвідчені лікарі допомагають при широкому спектрі захворювань суглобів. Ортопеди в Іспанії застосовують сучасні методики, у тому числі роботохірургію для заміни суглобів.

Провідні клініки та фахівці

В Іспанії розвинена сфера ортопедії, тому іноземним пацієнтам з артрозом та іншими порушеннями опорно-рухового апарату доступний широкий перелік клінік зі спеціалізованими відділеннями. Найкращими для лікування суглобів вважаються:

 • Медцентр Текнон. Входить до топ-клінік країни. У пріоритеті – малоінвазивні процедури. До кожного пацієнта застосовують персоналізований підхід.

 • Університетський шпиталь Наварри. Відомий своїм інноваційним підходом до лікування, тісною інтеграцією клінічної практики з науковими дослідженнями.

 • Клініка Кірон Салюд у Барселоні. Профільний центр отримав авторитет завдяки своєму високому рівню медичного обслуговування та використанню передових технологій в ортопедії.

 • Лікарня Сан Жуан Де Деу. Провідна клініка в Іспанії та Європі з лікування дітей. Тут надають допомогу маленьким пацієнтам з переломами та іншими травмами, пухлинами та вродженими хворобами суглобів.

 • Клініка Кірон Салюд у Мадриді. У профільному центрі проводять лікування артрозу, спортивних травм та інших захворювань. Тут пацієнти можуть пройти і реабілітацію.

У відділеннях ортопедії працюють сотні кваліфікованих ортопедів. Авторитетом та популярністю серед медтуристів користуються:

 • професор Рамон Кугат – доктор зі світовим ім'ям та стажем понад 35 років, один із перших фахівців з артроскопії;

 • доктор Ферран Торнер Рубін – експерт у дитячій ортопедії з досвідом понад 40 років;

 • доктор Хосе Табуенко Дюмортьє – фахівець у сфері артроскопії суглобів, стаж понад 33 роки.

Інноваційні методи лікування

Артроскопія є одним з найпоширеніших методів діагностики та вирішення багатьох проблем із суглобами. Процедуру проводять обережно, через кілька проколів, що гарантує мінімальний ризик ускладнень та прискорену реабілітацію. Методика ефективна при розриві зв'язок, менісків та сухожилля.

При тяжких стадіях остеоартрозу в Іспанії рекомендують заміну суглобів. У ході операції ортопеди в клініках країни використовують роботизовані системи Mako або Rosa, що дозволяє досягти високої точності під час встановлення імплантатів. Лікарі працюють із імплантами провідних світових виробників, а також за допомогою технологій 3Д-друку створюють індивідуальні ендопротези.

Регенеративна медицина – ще один перспективний напрям у лікуванні суглобів, що активно розвивається в Іспанії. Його суть у використанні стовбурових клітин та факторів росту для відновлення пошкоджених тканин суглобів.

Фінансова прозорість

В цілому, вартість ортопедичних операцій в Іспанії часто нижча, ніж у деяких інших західноєвропейських країнах, що робить її привабливим напрямом медичного туризму. Зразкові ціни на популярні процедури лікування для суглобів:

Процедура

Ціна

Артроскопія

Від €7 000

Ендопротезування коліна

Від €19 000

Заміна кульшового суглоба

Від €18 000

Однак загальна сума витрат на лікування за кордоном може змінюватись. На прайс впливають особливості випадку, вибір методу, обсяг операції та інші чинники. Спеціалісти сервісу медичного туризму Clinics on Call допоможуть отримати актуальну інформацію про вартість. Координатори співпрацюють із найкращими центрами ортопедії країни, тому можуть надіслати запит на прорахунок безпосередньо до клініки та в стислий термін отримати відповідь.

Переваги медичного туризму в ClinicsonCall

Виїзд за кордон на лікування – доволі стресова подія для людини. Самостійна підготовка подорожі забирає багато часу і сил, при цьому пацієнт постійно переживає, чи не втратив будь-який нюанс.

Щоб організація поїздки пройшла максимально швидко та безпроблемно, можна звернутися до експертів у медичному туризмі компанії ClinicsonCall. Фахівці сервісу:

 • підберуть клініку та лікаря;

 • узгодять дату та час госпіталізації;

 • займуться пошуком та бронюванням житла;

 • організують трансфер, супровід перекладача;

 • будуть постійно на зв'язку з медичним туристом, щоб у будь-який час вирішити питання, що виникли. При цьому послуги сервісу є безкоштовними для іноземних пацієнтів.