Всі події світі, як правило, якимось чином пов'язані між собою. Так чи інакше вони можуть вплинути на кожну людину. Тому недивно, що те, що відбувається на планеті хвилює багатьох наших співвітчизників не менше, аніж новини України сьогодні. Дізнатися інформацію про всі ці події можна на порталі 24tv.ua.

24tv.ua - це ресурс новинного каналу 24. Тут представлені найактуальніші і корисні дані. Контент ресурсу оновлюється досить часто. Завдяки цьому ви можете дізнатися про цікаві події відразу ж, після того, як вони відбудуться. Окрім текстових матеріалів тут ви також зможете подивитися відеоролики. Присутній на сайті і архів популярних телепередач.  Якщо ви пропустили випуск –  можете легко переглянути його на ресурсі. Також зручною є можливість дивитися трансляцію каналу в режимі online. Особливо ця функція корисна тим, хто рідко включає телевізор, але бажає отримувати всі цікаві новини.

 Ресурс зручно структурований. Всі новини розділені за рубриками. Таким чином, ви можете орієнтуватися на часовий період, а також власні переваги. Так, можна вивчати всі новини разом, а можна подивитися огляд про самі останні події. Також ви можете читати інформацію певної тематики. Наприклад, якщо вас цікавлять лише новини економіки, ви знайдете їх у відповідній рубриці. Крім даних про зміну в ситуації, ви знайдете також думки фахівців, прогнози на майбутнє, припущення і поради. Усі матеріали написані простою мовою і розраховані не тільки на людей бізнес сфери та експертів, а й на простих обивателів, які хочуть зрозуміти, чого їм очікувати в майбутньому. Також тут представлена ​​інформація про зміни у курсі валют, є матеріали, відносно рівня життя населення, цін на продукти та нерухомість і т.д. Цікавими будуть статті на такі актуальні теми, як вартість новорічного столу, подорожі і т.д.

Політична тематика для українців сьогодні не менш цікава. У відповідній рубриці ви відшукайте інформацію про політичних діячів країни, їх рішення, дії. Також тут ви зможете дізнатися про можливі реформи, двосторонні відносини України, її подальші перспективи і т.д.

На 24tv.ua ви знайдете також інформацію про спортивні події, новини у світі шоу-бізнесу. Також тут є цікаві рубрики «Технології», «Курйози», «Авто». Можна почитати аналітичні матеріали, а також дізнатися думку читачів у соцопитуваннях. Можна також поділитися своїми думками про ту чи іншу подію, залишивши коментар під новиною.