Школярі, які нерідко користуються готовими домашніми завданнями, знають, яку користь вони приносять. Та зараз все частіше у школах застосовують, крім підручників, також робочі зошити. Учні їх купують, щоб записувати відповіді прямо під завданням. Разом з цим виникла необхідність появи  "ГДЗ зошит", що має в собі готові рішення до них. На даний момент ресурс вміщує в собі відповіді до зошитів з багатьох дисциплін та класів. В основному, у школах користуються такими посібниками для виконання домашніх та класних робіт з історії України, основ здоров’я, біології та англійської мови. Ми слідкуємо за особливостями навчального процесу, ведемо моніторинг завдяки постійному зв’язку з учнями. Тому на ВШКОЛЕ ви вже маєте можливість знайти свого помічника. Для якісної допомоги школярам, готове домашнє завдання постійно додається, по мірі надходження ваших прохань щодо розміщення відповідей до нових посібників.
Особливості матеріалу з допомоги в опрацюванні робочих зошитів
ГДЗ, що дають відповіді до робочих зошитів, нічим не відрізняються від звичних, які відповідають на вправи підручника. Його електронна структура така ж зручна: окремі теми й завдання винесені під різними цифрами. Такі систематизовані дані учневі легше опрацьовувати. Впевненість у правильності відповідей гарантована адміністрацією сайту, яка слідкує за вірністю рішень і відсутністю помилок в готових ДЗ. Кожен, хто забажає скористатися нашим помічником, відчує надійність ресурсу, і буде застосовувати наш матеріал постійно. Справа в тому, що вирішенням вправ займаються не звичайні учні, а спеціалісти в області певної науки. Тому вчитель не знайде в такій роботі жодної помилки і домашнє завдання буде оцінено на вищому рівні. Періодичні перевірки дозволяють виявити друкарські помилки, якщо вони є та забезпечити їх відсутність у подальшому. 
Оскільки наш електронний ресурс розрахований на усіх учнів середніх шкіл, від 1-го до 11-го класів, кожен робочий зошит для школярів різного віку доступний на наших сторінках. Просто введіть у пошуковій стрічці запит щодо пошуку відповідей до конкретного посібника на ВШКОЛЕ, і перед вами відкриються ті рішення, які вам потрібні. Або оберіть на головній сторінці сайту свій клас та предмет, і побачите всі наявні розв’язки, від підручників - до робочих, контрольних та комплексних зошитів. Спіткали труднощі у вирішенні завдань в класі - заходьте прямо на уроці зі свого мобільного на наш ресурс та підвищуйте свої оцінки додатковими знаннями. Пишите самостійну чи контрольну - також користуйтеся мобільним інтернетом для пошуку підказок. А якщо труднощі виявилися вдома, під час виконання постійних домашніх завдань, у вашому розпорядженні доступ на ресурс з ПК чи інших пристроїв. Онлайн перегляд розв’язків допоможе не лише з легкістю виконати завдання, але й дозволить набути цікавих практичних навичок у вирішенні вправ, додати собі впевненості у правильно розв’язаних завданнях та зекономить цінний час для інших важливих занять школяра. В учня звільниться більше часу для спорту, прогулянок, хобі та інших засобів багатостороннього розвитку дитини. В нових звершеннях та в прикрих труднощах, з вами завжди поруч vshkole.com та наша допомога.