В інтер'єрі кожна деталь відіграє певну роль. Тому не дивно, що стільки уваги господинями відводиться вибору штор. Ці полотна здатні суттєво вплинути на сприйняття приміщення. За допомогою правильно підібраних штор, ви зможете зробити кімнату трохи просторішою, світлішою. Тому до покупки штор варто поставитися уважно.

Ось сайт, який допоможе вам зробити замовлення онлайн. В асортименті компанії представлені найрізноманітніші види штор. Тут ви без зайвих зусиль знайдете відповідний текстиль для самого нестандартного дизайну. Залишається тільки розібратися, як правильно вибрати штори, щоб не зіпсувати оформлення?

Тип вікон: на що орієнтуватися?

Дійсно, віконні конструкції бувають різні. І для кожного випадку треба підбирати певні штори. Так, якщо у вас розкішне вікно-двері, то ви можете прикрасити його солідними важкими шторами. Їх довжина повинна досягати підлоги. Якщо вам не подобається форма дверного отвору, то за допомогою штор її можна трохи згладити. Обіграйте її по своєму - підберіть тканину шнурами або додайте до полотна тюль і гардину. Тут є цікаві варіанти тканин для таких випадків.

Якщо ж в кімнаті звичайне прямокутне вікно, то можна взяти легкі рівні штори. Вони можуть бути нейтральними однотонними.

Кутові і фігурні вікна треба прикрашати шторами по обидві сторони. Це додасть витонченості інтер'єру.

Дизайн і текстиль: як поєднувати

Кожен дизайн вимагає особливий стиль штор. Так, для провансу потрібні будуть легкі полотна з дрібним візерунком, для бароко - варіанти з бахромою і декором. Сучасні стилі – модерн, мінімалізм, скандинавський – краще прикрашати строгими простими тканинами без візерунків. На цій сторінці ви без зусиль знайдете цікаві варіанти для класики, бароко, провансу, модерну та іншим типів оформлень.

Поговоримо про колір

Штори – це важливий декоративний елемент. Тому ви зобов'язані підібрати тканину так, щоб вона ідеально поєднувалася з оформленням кімнати. Це не означає, що полотна повинні бути ідентичні з шпалерами або іншим текстилем. Вони просто повинні гармоніювати з іншими елементами.

Якщо ви не знаєте, що вибрати – беріть універсальні варіанти, які впишуться в будь-який інтер'єр. Мова йде про штори нейтральних м'яких відтінків. Це персикові, бежеві, пісочні, білі варіанти.

Пару слів про матеріал

Тип тканини - важливий критерій у цій справі. Сьогодні на ринку є штори з натуральних і синтетичних волокон. Є також змішані тканини. Натуральні коштують дорожче, зате вони більш міцні і стійкі до різних впливів. Штори з штучних тканин обійдуться вам не так дорого, але зате вони можуть швидше вицвісти, втратити форму. Тому вони вимагають особливого догляду.