Пройшли ті часи, коли телевізор був розкішшю, зараз немає проблеми купити його, зате перед кожним постає питання, яку вибрати модель. З кожним роком з'являються все нові і нові технології, відповідно і розвивається телебачення.

В даний час телевізор це вже не просто пристрій для відтворення телепрограм, а цілий мультимедійний центр. Спробуємо розібратися, який вибрати телевізор за параметрами з тими функціями, що потрібні саме вам, не переплачуючи за зайві навороти.

Перш за все, слід обрати на http://euro-technika.com.ua/shop/category/televizori-audio-video/televizori діагональ телевізора в залежності від відстані. Величина діагоналі залежить від відстані між телевізором і місцем, звідки його будуть дивитися. Також багато залежить від суми, яку ви готові витратити на покупку, так як із збільшенням діагоналі телевізора дуже сильно зростає і ціна.

Раніше було прийнято розраховувати потрібну діагональ телевізора, ділячи відстань від нього до глядача на 3 і навіть на 5, але в сучасних телевізорах з функцією 3D така діагональ буде занадто мала.

Визначитися з розміром бажано ще вдома, так як приміщення магазину занадто велике і телевізор може здатися менше, ніж є насправді.

Далі потрібно враховувати технологію телевізора, з якої він зроблений, у кожної є свої плюси і мінуси, так що думайте, що вам більше підійде.

Модель з електро-проміневою трубкою - це всім нам знайомий старенький телевізор з кінескопом. Плюси - непогане зображення, можливість легкого ремонту, надійність, ну і звичайно низька ціна. Такий телевізор більше підійде для дачі. Зараз навіть наші виробники збирають їх з імпортних комплектуючих, так що якість досить висока.

Мінуси – велика вага і габарити, мінімум додаткових функцій, мерехтіння, низька роздільна здатність

При покупці зверніть увагу на геометрію зображення, тобто коло повинен бути кругом, а не овалом, і прямі відповідно прямими. Частоту розгортки обирайте 100 Гц, тоді буде менше «мерехтіння».

У рідкокристалічних моделях виділяють такі плюси, як плоский екран, можуть бути маленьких розмірів, низьке енергоспоживання, висока чіткість.

Мінуси – великий час відгуку і малий кут огляду, але на більшості сучасних ЖК-телевізорах ці недоліки усунені.

Моделі з позначкою LED - це той же рідкокристалічний телевізор, тільки з більш сучасною технологією підсвічування матриці з світлодіодів. LED телевізори тонше і легше звичайних рідкокристалічних, у них більше контрастність і яскравість, збільшений термін служби зменшено на 40% енергоспоживання в порівнянні зі звичайними рідкокристалічних.