Трансформери: Останній лицар (2017)П'ята частина американської фантастичної франшизи «Трансформери». Людству знову загрожує небезпека: головним героям нових «Трансформерів» належить стати учасниками битви живих супермашин, як зрештою і в усіх попередніх частинах.

Сюжет фільму «Трансформери: Останній лицар»

Нагадуємо, що дивитися онлайн фільм «Трансформери: Останній лицар» (2017) можна на КіноНаХаті. Дія стрічки розгортається після битви в Гонконзі, якою завершується попередня частина франшизи. Лідер автоботів Оптимус Прайм стикається з новою загрозою, з якою він не може боротися наодинці. Таким чином, він повинен шукати нових союзників, щоб врятувати Землю і Всесвіт. Саме тому Оптимус Прайм покидає Землю, залишивши своїх вірних соратників автоботів захищати землян.

Поки Оптимус знаходиться поза межами Землі, людство знову опиняється у небезпеці. Гальватрон вирішує побудувати космічний міст, поставивши під загрозу життя всіх жителів Землі. Бамблбі, Гаунд, Дрифт, Кроссхейз і Діноботи готові протистояти Гальватрону і виконати обіцянку, дану Оптимусу Прайму.

Цікаві факти про «Трансформерів» (2017)

  • Крім автоботів і десептиконів, у фільмі з'являться вже вподобані глядачами герої Кейд Йеґер, роль якого виконує актор Марк Волберґ, і полковник Вільям Леннокс у виконанні Джоша Дюамеля. Крім того, участь у зйомках картини взяли Ентоні Гопкінс, Ізабела Монер і собака на прізвисько Фрейя.
  • Фрейя вважається самотньою у світі собакою. Усе своє життя Фрейя прожила в притулку для бездомних тварин у Великобританії. Ніхто з відвідувачів притулку не захотів забрати її до себе додому через напади епілепсії, якими вона страждає. Почувши цю сумну історію, режисер Майкл Бей вирішив зняти Фрейю в п'ятих «Трансформерах».
  • Мегатрон у фільмі з'явиться в оновленому дизайні, взятому з класичного мультфільму 1984 року.
  • «Трансформери: Останній лицар» став найдорожчим фільмом франшизи. Бюджет картини склав 260 мільйонів доларів.
  • Цьогорічна новинка стала другим фільмів після «Форсажа 8», яку знімали на Кубі.
  • Марк Волберґ і Тайріз Гібсон раніше знімалися разом у фільмі «Кров за кров».
  • «Трансформери 5» вийшли в прокат через 10 років після виходу першої частини франшизи.
  • За словами Майкла Бея, це його остання робота над «Трансформерами» як режисера.

Кадр 1

Український трейлер онлайн

В Україні нові «Трансформери» чекають на свого глядача у кіно з 22 червня. Нова історія з новими знайомствами, а головне захопливі пригоди з неперевершеними сутичками, від яких голова йде обертом. Завісу всього цього привідкриє нам трейлер.