• Головна
  • «Ми боремося за адаптування у суспільне життя», — у Вінниці пройшла спартакіада для людей з інвалідністю
11:27, 22 жовтня 2015 р.

«Ми боремося за адаптування у суспільне життя», — у Вінниці пройшла спартакіада для людей з інвалідністю

Вчора, 21 жовтня, у Вінниці відбулась спартакіада «Здоровий духом». Люди з інвалідністю змагалися в спортивних перегонах, про це повідомляє сайт VLASNO.INFO.

Такі змагання проводяться вже 4–й рік поспіль. Програма Спартакіади складалася з 6 видів, а саме: боулінг, стрільба з пістолета у тирі, настільний теніс, баскетбол (кидки у кільце), настільна гра у хокей, більярд (звичайний).

Кожний учасник мав можливість поборотися за першість у будь – якому виді програми по своєму вибору, а також у всіх шести. Переможці і призери визначалися у 6 номінаціях. Їх нагородили кубками, медалями, грамотами і спортивними куртками.

— А я вважаю, що, взагалі, всі дівчата і хлопці є переможцями, — сказав один з учасників Спартакіади Максим Зоренко. — Адже ми всі, люди з інвалідністю, боремося за адаптування в суспільне життя. (сам Максим здобув «золото» у боулінгу, «срібло» у баскетболі та «бронзу» у настільному тенісі – авт.). Я 10 років тому впав з 9 поверху, і відтоді моє життя проходить у возику. 8 років тому я прийшов у «Гармонію» і одразу здобув 1 місце у більярді по області. Мені до душі, як і, впевнений, всім учасникам цих змагань, сам «спортивний процес» у таких заходах, можливість поспілкуватися з такими, як ти сам. Життя моє раніше було зовсім іншим, я закінчував Вінницький Техуніверситет вже в інвалідному возику, 4 роки я вчився на спеціаліста з електронної техніки у возику.

Особливу увагу привернули до себе змагання зі стрільби з пістолета: була чимала черга учасників на візках. Охоче грали у більярд, настільний теніс та боулінг. Тут черги не було через велику кількість «робочих місць».

Представниця Центру «Гармонія» учасниця змагань Людмила Мескіна відзначила, що нещодавно ООН прийняла резолюцію, що правильним терміном є «люди з інвалідністю» і директор «Гармонії» Раїса Панасюк зі своїми співробітниками все робить для того, щоб їх підопічні в першу чергу відчували себе саме людьми і...забували про...інвалідність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...