• Главная
  • Гіренко здав ще 2 будинки та почав будувати ринок в містечку «Академічний» на півдні Вінниці
10:43, 4 ноября 2015 г.

Гіренко здав ще 2 будинки та почав будувати ринок в містечку «Академічний» на півдні Вінниці

В останні дні жовтня будівельний концерн «Поділля» Тимофія Гіренка ввів в експлуатацію дві багатоповерхівки на 54 та 66 квартир, які розташувались у другому кварталі мікрорайону «Академічний».

Перший житловий будинок на 66 квартир загальною площею 3,6 тис. кв. м має 3 під’їзди по 4 поверхи, друга – 54 квартири загальною площею 3,2 тис. кв. м має 3 під’їзди по 3 поверхи із дворівневими квартирами.

Окрім того, у другому кварталі концерн веде будівництво ще трьох будинків – дві по 4 поверхи і одна на 6 поверхів та розпочав будівництво великого торгівельного комплексу на в’їзду у другий квартал, де має розміститися критий ринок, продовольчі магазини, аптека, а також амбулаторія та опорний пункт міліції.

Наразі, у мікрорайоні «Академічний», який концерн «Поділля» почав забудовувати в 2010 році вже зведено та заселено 20 багатоповерхівок та 9 таун-хаусів у двох кварталах.

Загалом у мікрорайоні «Академічний», який розрахований на 25 тисяч мешканців, передбачено будівництво 9 житлових кварталів із будинками від 3 до 8 поверхів, а також школа, дитячий садок, медичний центр, банківські відділення, відділ зв'язку, універсальні магазини, аптеки – ось неповний перелік об'єктів, передбачених до побудови в цьому районі. Будуватимуть мікрорайон, згідно з планами, до 2032 року.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...